Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 07:54:17

Гороскоп на наступний тиждень, 14-20 вересня

13.09.2015   08:32Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Не чекайте легких перемог, у цей час краще досягти професiйної майстерностi. Дотримуйтеся схiдних мудрощiв: до великих перемог можна дiйти маленькими кроками.
Дні: спр. — 17; неспр. — 20.

Телець (21.04—21.05). Настав чудовий перiод змiн. Вiд вас залежатиме, чого саме вони торкнуться — роботи чи особистого життя. Результат у будь-якому випадку буде позитивний.
Дні: спр. — 18; неспр. — 19.

Близнюки (22.05—21.06). Не варто забувати про те, що акценти розставляєте саме ви. Сконцентруйтеся на тому, що має головне значення у вашому життi.
Дні: спр. — 14; неспр. — 16.

Рак (22.06—23.07). Придiлiть увагу своєму внутрiшньому свiту. Знайдiть час для хобi, улюблених занять. Наприкiнцi тижня ваша пiдтримка знадобиться близьким.
Дні: спр. — 19; неспр. — 20.

Лев (24.07—23.08). Ви зумiєте все зробити по максимуму: вiдпочити i вирiшити виробничi завдання. Не дозволяйте собi розслабитися, а навпаки — проявляйте активнiше волю.
Дні: спр. — 15; неспр. — 17.

Діва (24.08—23.09).
Зiрки рекомендують вам звернути увагу на спiлкування i спiвробiтництво, вашої пiдтримки потребують друзi та колеги. Ви набудете досвiду вирiшувати рiзнi життєвi ребуси.
Дні: спр. — 18; неспр. — 19.

Терези (24.09—23.10). Зараз варто прийняти умови незалежно вiд того, куди вас закинула доля. Використовуйте те, що маєте. Вихiднi присвятiть вiдпочинку на природi.
Дні: спр. — 19; неспр. — 20.

Скорпіон (24.10—22.11). Не ризикуйте, тому що втрати будуть непередбачуваними. Займiться дрiбними справами — це може бути ремонт або просто прибирання оселi.
Дні: спр. — 16; неспр. — 18.

Стрілець (23.11—21.12). Попереду цiкавий тиждень. Вам треба бiльше спiлкуватися, випробовувати себе в рiзних справах. Це виявиться i цiкавим, i корисним.
Дні: спр. — 14; неспр. — 15.

Козеріг (22.12—20.01). Робочi питання вирiшуйте колективно. Як кажуть, одна голова — добре, а двi — краще. І не забувайте про вiдпочинок: той, хто добре працює, умiє добре вiдпочивати.
Дні: спр. — 20; неспр. — немає.

Водолій (21.01—19.02). Вас супроводжує удача в соцiальних справах i там, де знадобиться ваша присутнiсть. Тому не закривайтеся вiд оточуючих, будьте легкими на пiдйом. Проявiть свої таланти.
Дні: спр. — 17; неспр. — 19.

Риби (20.02—20.03). Настав час заслуженого успiху. Вашi старання принесуть свої плоди. Активно використовуйте давнi зв’язки, втiлюйте в життя бажання.
Дні: спр. — 18; неспр. — 20.

Інша версія:

ОВНИ, «переформатування» в службовій сфері набирає обертів, де визначено пройти процес самоочищення через смиренне служіння людям. Будь- яка праця, вимагає терпеливої самовіддачі на благо інших. Якщо від вас просять допомоги, радо йдіть назустріч, тоді матимете все, що заманеться. Дорогу нікому не переходьте, а дотримуйтеся гармонії в стосунках.

ТЕЛЬЦІ, мерщій хапайте птаха щастя за хвіст! Робота буде в радість, творчий вогонь полумяніє, сприяючи карєрним досягненням. Холостякам можна закрутити романтичну інтрижку, а одруженим ліпше пурхати закоханим голубом перед перед благовірними та пробуджувати їх від чуттєвої сплячки -- взаємини сягнуть кульмінації, показавши хто кого більше любить.

БЛИЗНЯТА, фронт реалізації глобальної задумів пролягає через домашні пенати. Разом з благовірними дбайте за сімейний добробут, психологічний комфорт родини, прикрашайте хатнє гніздо і бережіть здоровя, це найслабкіше «місце», де доля привчає не розбазарювати дорогоцінний енергоресурс, а вести здоровий спосіб життя, підтримувати імунітет організму на високому рівні.

РАКИ, карєра в ліс не втече, сімейне щастя є першочерговим. Не переплутайте ці доленосні орієнтири, інакше -- гірка розплата. Втім замикатися в домашніх стінах протипоказано, контакт з навколишнім середовищем вкрай необхідний, тут ви черпаєте практичну мудрість, стимул до дій, реалізуєтесь як творча особистіть і неодмінно зустрінете високих покровителів.

ЛЕВИ сама чарівність, укріплюйте матеріальні позиції, заробляйте гроші, шануйте домочадців. Поняття «моє» -- то символ особистої могутності і життєздатності, все, куди ви раціонально вкладаєте фізичні, розумові, душевні сили, гроші, час, є приватною власністю, на яку ніхто не посміє зазіхати.

ДІВИ, розпочався новий еволюційний виток, де слід взяти на озброєння добрий життєвий досвід, а на гірких помилках та розчаруваннях поставте хрест. З легкістю прощайтеся з минулим, ідіть вперед не озираючись, живіть тут і зараз, всебічно розкривайтеся, яскраво демонструючи свою особистіть, якій притаманні геніальні таланти, що нині розквітають.

ТЕРЕЗАМ, пливіть за течією кармічних подій, скрупульозно адаптовуючись до поворотів, всім єством відгукуючись на волю Небес. Слід покаятися та щиро всім серцем простити кривдників і ваші життєві джерела наповняться благодатною енергією. Жертвуючи морально та матеріально (тільки без насилля та мук гордині!), привабите удачу.

СКОРПІОНИ, кар’єрний марафон, де сягнули апогею фахового росту підходить до фінішу. Захищайте здобутки дружнього колективу, де ви неформальний лідер. Нині вас характеризуватимуть по товаришах, і чим більше привабите до себе ділових талановитих осіб, з якими зв’язують спільні ідеали, погляди, і насамперед практичні інтереси, тим краще.

СТРІЛЬЦІ, на професійному небосхилі горить щаслива зоря. Кар’єрні звершення є індикатором духовної зрілості, творчого розквіту, правильної реалізації владних амбіцій. Шануйте керівництво, дотримуйтеся посадової субординації, увага керівникам: ваша місія, -- допомогти людям, які від вас залежать, з максимальною справедливістю і чистою совістю.

КОЗОРОГІВ цікавитимуть високі матерії, це інтелектуальна сфера, філософія, історія, релігія, юриспруденція і все, що зв’язує людство в єдине ціле. Такий розмах пізнання потрібен аби проникнути в інформаційне поле колективної мудрості, знайти шлях до істини. Намагайтеся сягнути досконалості в будь-яких справах.

ВОДОЛІЇ, партнерські взаємини, що донині трималися на єдності ділових та творчих інтересів, переходять в іншу фазу, більш інтимну і глибоку, коли щира довіра один до одного, сексуальний та сердечний потяг, матеріальна щедрість є цементуючим фактором для створення щасливого союзу.

РИБИ, як відомо, шлюби вершаться на небесах, «подібне приваблює подібне». Обставини продемонструють ваше друге «Я», з яким маєте жити в щасті і горі, ділити все порівну. Отже коли дивитися в «дзеркало» на двійника не охота, рецепт простий: змініть обстановку, урізноманітніть дозвілля, вас має єднати спільна цікава справа, де кожен виступає незалежною самодостатньою особистістю.

Останні новини Чернігівщини

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1281 вибухонебезпечний предмет — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 15 серпня

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1281 вибухонебезпечний предмет — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 15 серпня 13:05

За минулий тиждень групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 102 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 1281 вибухонебезпечний предмет.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 серпня по 8:00 15 серпня 2022 року

Ворог масовано обстріляв Новгород-Сіверську громаду

Ворог масовано обстріляв Новгород-Сіверську громаду 12:58

Сьогодні, 15 серпня, у період між 8 та 10 ранку російська армія двічі обстріляла територію громади.

З 16 серпня Чернігівська ТЕЦ проводитиме гідравлічні випробування

З 16 серпня Чернігівська ТЕЦ проводитиме гідравлічні випробування 12:51

Чернігівська ТЕЦ готується до нового опалювального сезону. З 16 серпня підприємство проводитиме гідравлічні випробування.

Ігрові слоти онлайн: характеристики та актуальні категорії

Ігрові слоти онлайн: характеристики та актуальні категорії 12:10

Особливості, котрими володіють слоти онлайн. Основні характеристики, що притаманні ігровим автоматам онлайн. Асортимент сучасних ігрових автоматів, що пропонують українські онлайн казино. Як грати в слоти онлайн без реєстрації та основні переваги демонстраційного запуску слотів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини