Ювілей на "Перехресті"
10 річний ювілей святкував цього року традиційний табір молодіжного активу «Перехрестя», зібравши під свій прапор кращих студентів та молодих людей віком від 18 до 26 років.
Ця молодь – не випадкові люди, по-перше, це – сталі лідери громадських організацій, студентських органів самоврядування, активні громадяни нашої України, по-друге – цього року зібралися, так би мовити – «випускники» (тобто ті, хто вже протягом всього часу проведення табору, хоча б раз був на ньому, не загубився у вирі подій, залишаючись у активному громадському русі).
Урочисте відкриття відбулось за участю міського голови Олександра Соколова та депутатів міськради. Пройшла церемонія підняття прапорів України та Білорусі.
Головна мета табору цього року – це опрацювання теми партисипаторного бюджету. Спочатку навчання, потім робота у групах і розробка проектів з проблемних питань, наступного дня – по темам новаторським, а потім – захист проектів.
Крім цього, проводились тренінги, семінари з позитивної поведінки, туристичні та спортивні змагання, майстер класи, клас акторської майстерності від кращих КВНщиків міста, вечір гумору, інтелектуальні турніри та розважальні програми.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.