Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 10:40:13

8 вересня день народження на Чернігівщині святкують

08.09.2015   06:47Агенцiя

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО!

Брагіда Людмила Михайлівна
Борсук Іван Григорович
Васюк Володимир Юхимович
Дубовик Ганна Вікторівна
Ісаєнко Віта Миколаївна
Калоша Валерій Петрович
Котенко Вікторія Анатоліївна
Лінник Анатолій Валерійович
Пятикоп Неля Миколаївна
Савченко Анатолій Віталійович
Цигура Василь Миколайович
Шумейко Михайло Якович
Чуб Михайло Миколайович

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 09:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив за самовіддану службу кінологів 09:13

З нагоди Дня кінологічної служби начальник ГУНП в Чернігівській області Іван Іщенко відзначив поліцейських кінологічного центру разом з їх службовими собаками.

Чернігівщина підключить 20 когенераційних установок у межах підготовки до зими 08:44

Чернігівська область підключить до мережі 20 когенераційних установок загальною електричною потужністю 27,4 МВт та тепловою — 26,9 МВт у межах підготовки до наступного опалювального сезону. На це уряд виділив 63 млн грн для Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини