Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 21:57:14

Фейсбучний мікс до кави №75

13.08.2015   10:11Агенцiя

Після перерви знову повертаємося до фейсбучних міксів. Дякуємо активним користувачам за цікаві та влучні статуси-коментарі щодня. Сьогоднішній мікс присвячений зірковому дощу, роботі офісник працівників, погоді та іншим цікавим моментам життя.

Тож долучайтеся до творення, коментування та читання найбільш влучних цитат за минулу добу.

- про зорепад та бажання:

- хто ж таки вносить нестабільність та "суету" у роботу колективу?

- про прогнози погоди та спеку:

- про День прапора у Чернігові та акцію "Прапор миру":

- про декомунізацію та перейменування вулиці Горького:

- майже по "Гамлету" - вічне питання:

- про новини, цифри без змісту та війну:

- про кавуни,. спеку... та сервіс. Цитата від душі, а не на правах реклами:

- Лабрадор Моді поступово стає зіркою. Особливо, якщо раптово почути чужі розмови:

Вечерний Вал. Моди подпевает Роджеру Уотерсу) Hey you и все дела. Мимо проходит компания.
- Папа, папа, это именно тот собачка, что я тебе говорила на день рождения подарить. Только с розовым ошейником!
-Да, доченька, красивая собака. Мне пока нашей мамы хватает. Вырастешь, муж подарит. Догоняй дядю Толю..


Гарного настрою та вдалого дня!

До теми:

Фейсбучний мікс до кави №67

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини