Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 13:51:23

На водноспортивній базі відбулися різноманітні оздоровчі заходи

10.08.2015   09:55

Протягом декількох тижнів обласний осередок НОК України разом з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», дирекцією та вихованцями КДЮСШ №1 управління освіти міської ради, провели на водноспортивній базі різноманітні оздоровчі заходи.

Поштовхом для цього стали олімпійські дні на березі Десни для обдарованої учнівської молоді Чернігівщини, де кращі юні історики, знавці іноземних мов з різних куточків нашого краю з великим задоволенням змагалися на човнах «Дракон», пізнавали ази пляжного волейболу, взяли участь у веселих естафетах. Кульмінацією кожного заходу стали перетягування канату та смачний фірмовий обід від організаторів змагань у польових умовах.

Наступними учасниками своєрідних днів здоров’я стали діти з особливими потребами, які змагалися та відпочивали разом зі своїми батьками та вихователями. Особливістю цих заходів стали підняття державного прапору та внесення олімпійського вогню, спілкування впродовж дня з провідними олімпійцями Андрієм Дериземлею, Ніною Лемеш та Ольгою Коробкою.

5 серпня в олімпійському дні, що проходив за аналогічною програмою, активну участь взяли вихованці дитячого оздоровчого табору «Барвінок» для дітей сиріт. Діти протягом двох годин під керівництвом Сергія Романчука опановували техніку веслування на екзотичних «Драконах», разом з волонтерами та працівниками міського центру «Спорт для всіх» зварили куліш, і з неймовірним азартом перетягували канат.

Черговий оздоровчий захід приурочений «проблемним» підліткам і носитиме назву «Відповідальність починається з мене». До речі, одним з організаторів заходу є їх «вихователі» - представники органів внутрішніх справ.

Останні новини Чернігівщини

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень 12:28

25 червня у Талалаївській громаді Прилуцького району на селищному стадіоні провели благодійний марафон на підтримку Збройних Сил України: організували благодійне ярмаркування, розважали гостей виступами художньої самодіяльності, зіграли футбольний турнір.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Тільки спільно ми можемо подолати ворога та отримати перемогу" 12:15

Йдучи захищати Чернігів, вони не знали, що опиняться в одному батальйоні.

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки 12:01

Рятувальники заходили до будинків, спілкувалися з перехожими, проводили бесіди в місцях масового скупчення людей, а також розміщували застережні листівки на інформаційних стендах.

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка 11:57

У селі Маціївка Сухополов’янської громади на Прилуччині другий рік поспіль діє еко-пасіка Тетяни Жилкіної. Пасіка відкрита для всіх охочих відпочити з користю.

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті»

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті» 11:32

Людям, які опанували цю професію, знайти роботу будь-де, а не лише в нашому регіоні нескладно. Йдеться про швачок. Якщо Ви не маєте відповідних вмінь та навичок, але бажаєте працювати, Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує скористатися можливістю безкоштовно здобути нову для Вас професію й обіцяє роботу на підприємствах області, зокрема на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант».