Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 10:59:36

5 способів натренувати свою пам'ять

19.07.2015   11:42Агенцiя

У повсякденному житті часто трапляються ситуації, коли ми не можемо запам'ятати навіть елементарні речі. Ім'я нового знайомого відразу ж вилітає з голови, за півгодини ми вже не пам'ятаємо, куди поклали телефон

1. Спостереження — один з кращих способів тренування. Що більше ви спостерігаєте, то корисніше для Вас. Прислухайтеся до голосу та інтонації навколишніх, аби потім з легкістю впізнавати їх. Запам'ятовуйте предмети на дотик. Під час поїздки в транспорті або коли стоїте в черзі спостерігайте скільки людей заходить і виходить. Оберіть для себе колір або марку машини і рахуйте, скільки разів на день Вам трапиться такий автомобіль.

2. Відомі всім пазли — дуже корисна іграшка. Складаючи кілька невеликих частинок в одне ціле, ви запам'ятовуєте всі складові, а також загальну картину. Також можна використовувати конструктори і головоломки.

3. Вправи на логіку відмінно тренують пам'ять. Вирішуйте логічні задачі та ребуси, читайте більше детективів і заплутаних оповідань, де читач повинен сам прийти до вирішення певного питання.

4. Промовляйте про себе нові слова, приміром, імена та прізвища людей, з якими ви щойно познайомилися, номери телефонів, назви вулиць. Прочитавши невеликий текст, перекажіть його про себе, складіть короткий план. Придумуйте дефініції речей, які вас оточують, навіть якщо це найбільш звичні предмети побуту.

5. Читайте поезію відомих класиків. Науково доведено, що вивчення віршів тренує пам'ять, а також збільшує словниковий запас.

zdorovia.com.ua

Останні новини Чернігівщини

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн 10:44

Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту та підтримав позицію Асоціації міст України щодо врахування реального контингенту учнів.

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян 10:23

18 лютого міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян.

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік 10:13

Звіт про виконання міського бюджету міста Чернігова в 2019 році був представлений на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 18 лютого. Озвучила підсумкові показники фінансового року керівниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко.

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП "Чернігівторф" 10:05

Призначення профільним Міністерством чергового в.о. директора ДП «Чернігівторф» (без оголошення конкурсу) викликало занепокоєння працівників підприємства щодо його подальшої долі.

Вшанування пам’яті Героїв Дебальцевого

Вшанування пам’яті Героїв Дебальцевого 09:53

Цими днями виповнюється п’ята річниця жорстоких боїв на Дебальцевському плацдармі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини