Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 вересня, 08:03:36

5 способів натренувати свою пам'ять

19.07.2015   11:42Агенцiя

У повсякденному житті часто трапляються ситуації, коли ми не можемо запам'ятати навіть елементарні речі. Ім'я нового знайомого відразу ж вилітає з голови, за півгодини ми вже не пам'ятаємо, куди поклали телефон

1. Спостереження — один з кращих способів тренування. Що більше ви спостерігаєте, то корисніше для Вас. Прислухайтеся до голосу та інтонації навколишніх, аби потім з легкістю впізнавати їх. Запам'ятовуйте предмети на дотик. Під час поїздки в транспорті або коли стоїте в черзі спостерігайте скільки людей заходить і виходить. Оберіть для себе колір або марку машини і рахуйте, скільки разів на день Вам трапиться такий автомобіль.

2. Відомі всім пазли — дуже корисна іграшка. Складаючи кілька невеликих частинок в одне ціле, ви запам'ятовуєте всі складові, а також загальну картину. Також можна використовувати конструктори і головоломки.

3. Вправи на логіку відмінно тренують пам'ять. Вирішуйте логічні задачі та ребуси, читайте більше детективів і заплутаних оповідань, де читач повинен сам прийти до вирішення певного питання.

4. Промовляйте про себе нові слова, приміром, імена та прізвища людей, з якими ви щойно познайомилися, номери телефонів, назви вулиць. Прочитавши невеликий текст, перекажіть його про себе, складіть короткий план. Придумуйте дефініції речей, які вас оточують, навіть якщо це найбільш звичні предмети побуту.

5. Читайте поезію відомих класиків. Науково доведено, що вивчення віршів тренує пам'ять, а також збільшує словниковий запас.

zdorovia.com.ua

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів 17:04

21 вересня, в день міста та визволення обласного центру від нацистських загарбників, в Чернігові віддали данину шани і поваги до мужності та героїзму учасників Другої світової війни, а також їх дітей та онуків, які віддали своє життя за Вітчизну під час Революції Гідності та бойових дій на сході України.

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання "Чернігівщина" 16:21

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Антон Поляков.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 16:18

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1197 випадків захворювання (підозри) на кір.

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені 16:12

"Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені на строкову службу до армії" - повідомив під час брифінгу військовий комісар Чернігівського обласного Центру комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців полковник Олександр Криворучко.