Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 13:33:09

Гороскоп на наступний тиждень, 20 - 26 липня

19.07.2015   10:51Агенцiя

Овен (21.03—20.04). На цьому тижнi вам удасться вирiшити бiльшiсть побутових проблем. Напружена перша половина змiниться на бiльш спокiйну.
Дні: спр. — 23; неспр. — 25.

Телець (21.04—21.05). Вам треба тримати в таємницi новi плани та iнформацiю. Це захистить вас вiд небажаних пропозицiй i порад.
Дні: спр. — 26; неспр. — немає.

Близнюки (22.05—21.06). Ви почуватиметеся втомленим, тож бажано внести корективи у щоденний графiк. Для вiдновлення сил вам треба добре вiдпочити.
Дні: спр. — 21; неспр. — 24.

Рак (22.06—23.07).
Бiльше часу проводьте з коханою людиною. Попереду мандрiвки i приємнi сюрпризи. Сiмейну iдилiю може порушити робота.
Дні: спр. — 22; неспр. — 25.

Лев (24.07—23.08). Лiто — чудовий перiод для пiдтримки тiла в тонусi. Рiзнi фрукти та овочi на вашому столi допоможуть значно покращити здоров’я.
Дні: спр. — 24; неспр. — 26.

Діва (24.08—23.09). Майже весь тиждень вас не полишатиме гарний настрiй. Ближче до вихiдних очiкуйте грошовi надходження.
Дні: спр. — 23; неспр. — 25.

Терези (24.09—23.10). Ви отримаєте цiкаву пропозицiї вiд друзiв, вiд якої важко буде вiдмовитися. Бажання зробити все i вiдразу тiльки зашкодить вашiй кар’єрi.
Дні: спр. — 21; неспр. — 22.

Скорпіон (24.10—22.11). Сконцентруйте увагу на роботi, доведеться розбиратися з фiнансовими документами. Радимо звернутися до досвiдчених фахiвцiв.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.

Стрілець (23.11—21.12). Бiльше спiлкуйтеся i заводьте новi знайомства. З давнiми друзями у вас знайдуться загальнi теми та захоплення.
Дні: спр. — 20; неспр. — 21.

Козеріг (22.12—20.01). Усi проблеми вирiшаться самi по собi, але запорукою цьому стане ваша наполегливiсть та вмiння виходити з будь-якої ситуацiї.
Дні: спр. — 23; неспр. — 25.

Водолій (21.01—19.02). На першому мiсцi стоятимуть побутовi проблеми. А от покупки доведеться вiдкласти на деякий час. Шукайте додатковi джерела прибуткiв.
Дні: спр. — 24; неспр. — 25.

Риби (20.02—20.03). Докладiть максимум зусиль для досягнення бажаного. Не варто недооцiнювати конкурентiв, продумайте кожний крок наперед.
Дні: спр. — 21; неспр. — 23.

Інша версія:

ОВНИ, влаштувати особисте життя поталанить лише тим, хто не пурхає метеликом у пошуках гармонійної пари, а ставиться серйозно до захоплень, цінує подружнього обранця. Міцність союзу — це любов плюс взаємні інтереси та спільна ціль, до якої ви злагоджено рухаєтеся, вкладаючи сили та реалізуючи таланти.

ТЕЛЬЦІ, звити затишне комфортабельне сімейне гніздо, яке стане надійною гаванню, і де ви почуватиметеся престижною королевою, яку рідні боготворять,— ось ваше завдання. Згуртуйтеся з домочадцями та організовано займіться сімейним благоустроєм. В оселі все має бути красиво, вишукано, з розмахом. Влаштовуйте сімейні торжества, запрошуйте гостей.

БЛИЗНЮКИ, допитливість є фундаментальним джерелом мотивації дій, заряджає ентузіазмом, звеличує дух, штовхає на подвиги. Тільки не нашкодьте службовим справам, тут розгортаються давні трудові «сценарії», де слід порозгрібати завали та завзято попрацювати, аби заробити грошей.

РАКИ, процес переходу на новий виток еволюції запущено, змініть себе, і зміниться навколишній світ. Якщо вам, примхливим, щось мулько: і це не так, і те не так, світ сприймається через викривлену призму претензій та осуджень, ніхто в тому не винен, окрім вашої гордині, що паразитує в душевних пенатах...

ЛЕВИ, тиждень промайне на тлі розв’язання кармічних вузлів, насамперед у родині. Сюжети ситуацій є віддзеркаленням подій з минулого, тому випадкових людей на вашій орбіті не буде — лише кармічні «боржники», з якими доведеться розплачуватися через усвідомлення помилкових вчинків, які ви колись зробили.
 
ДІВИ, без гармонійного колективу, вірних друзів та соратників по духу ви як риба без води. Однак планка запиту висока: вас мають оточувати люди з різноманітними інтересами, неординарними здібностями, талантами, а убогі, малорозвинені, примітивні особи — то чужого поля ягоди.

ТЕРЕЗИ, в кар’єрі намічається різкий поворот, однак якщо ви слідуєте творчому поклику, обрана професія відповідає честолюбним устремлінням, боріться за місце під сонцем. У ваших руках долі інших людей, авторитет у соціумі високий, тому ставте перед собою високу благородну ціль і впевнено прямуйте до неї.

СКОРПІОНИ, нині центр гравітації в соціумі, беріть кермо в руки, рекламуйте себе, розкрутка іміджу пройде на ура, комплексувати протипоказано. Ви принципова самодостатня особистість з міцним духовним хребтом, що може роздратовувати начальство, і прийде час, коли вам це «пригадають».

СТРІЛЬЦІ, пірніть у потік екстремальних ситуацій, де визначено пройти динамічний процес духовної трансформації і відродитися на новому рівні, умертвити егоїстичні інстинкти і дати паростки еволюційним чеснотам. Увага керівникам: не ображайте підлеглих!

КОЗЕРОГИ, закладається база співпраці на майбутній рік. Не прогавте цей золотий час, гуртуйтеся з досвідченими діловими компаньйонами, підбирайте кваліфікованих фахівців. Якщо правильно визначитеся, з ким крокувати далі в одній трудовій упряжці (насправді привабите партнерів та союзників, які відповідають вашому рівню), значить, все згодом складеться чудово.

ВОДОЛІЇ, якщо ви комусь потрібні — це чудово, але в жодному разі не нав’язуйте свої послуги, з радістю допомагайте, лише коли просять. При цьому вимагайте відповідну бартерну оплату, жертви протипоказані, невдячних людей обходьте стороною. Тільки таким чином ваша енергія примножиться, здоров’я поліпшиться. У разі проблем на роботі мерщій вмикайте свій генератор ентузіазму, охоче беріться за нові трудові зобов’язання, тоді не пустите під укіс кар’єру, а стосунки з роботодавцями наберуть успішних обертів.

РИБИ, любов, творчість, романтика наповнять ваше буття благодаттю, живіть зі святом в серці і робіть всіх, кого послала доля, щасливими. Якщо налаштовані побавити себе, любих, порозважатися з шиком — буде горе гаманцю. Гроші полетять на вітер, однак за задоволення треба платити — не переймайтеся, згодом заробите.

Останні новини Чернігівщини

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України 12:32

Після тривалого перебування на фронті, повернулися до рідних домівок в селище Гончарівське військовослужбовці першої окремої танкової Сіверської бригади.

Обласний конкурс

Обласний конкурс "Кращий товар Чернігівщини" - 2020 12:19

8 липня оголошується початок щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2020.