Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 17:54:47

Із 30 червня стартував повноцінний сезон риболовлі

01.07.2015   17:54Агенцiя

Любителі риболовлі відтепер можуть проводити дозвілля з вудкою чи спінінгом біля всіх водоймів, повідомили в прес-службі Чернігіврибоохорони.

В управлінні нагадують, що згідно з пунктом 15 Правил спортивного і любительського рибальства, забороняється лов риби знаряддями із застосуванням вибухівки, отруйних речовин, багрінням та промисловим знаряддям лову, виготовленим із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів.

Також відповідно до пункту 4.6 даних правил дозволяється вилов риби однією людиною не більше 3 кг за одну добу перебування на водоймі, а відповідно з пунктом 4.2 один рибалка може ловити рибу не більше ніж на 5 гачків.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини