Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 04:11:37

Посол королеви Єлизавети ІІ в Батурині

22.06.2015   13:55

20 червня до Батурина завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пан Саймон Сміт разом зі своєю дружиною пані Шон Стікінгс та друзями.

Це був перший візит англійського дипломата до Гетьманської столиці. Оглянувши музеї заповідника високоповажні гості мали нагоду дізнатися про основні віхи історії Гетьманщини.

Особливе захоплення гостей викликала перлина заповідника - палац гетьмана Кирила Розумовського, творіння видатного шотландця, їхнього земляка Чарльза Камерона. Під час екскурсії палацом пан Посол високопрофесійно виконав кілька класичних композицій на старовинному роялі. Дипломат висловив захоплення від чарівної краси природи та унікальних пам'яток містечка над Сеймом. В пам'ятному записі у Книзі відгуків почесних гостей Саймон Сміт зазначив, що отримав надзвичайне задоволення від знайомства з Батурином і хотів би, щоби якомога більше його співвітчизників дізналися про цей фантастичний куточок України.

Пані Соломія Зінчук, організатор поїздки, передала в дар заповіднику декілька книг, у тому числі роботу свого батька, поета та історика, Станіслава Зінчука. З найкращими враженнями та позитивними емоціями подружжя дипломатів залишило гостинну батуринську землю, побажавши працівникам заповідника “Гетьманська столиця” успіхів у нелегкій справі вивчення та популяризації історії України.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 215, одужали 92, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 215, одужали 92, померли четверо 16:05

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 жовтня зафіксовано 215 нових випадків інфікування COVID-19.

На Чернігівщині оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

На Чернігівщині оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 15:48

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Також Комісія за участі представників обласних комісій ТЕБ та НС розглянула питання щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Про особливості відповідальності за вчинення корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень

Про особливості відповідальності за вчинення корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень 15:15

Йшлося під час навчання 23 жовтня за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 15:02

22 жовтня, у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: відбулося засідання чергової 81 сесії Ніжинської міської ради VII скликання

Ніжин: відбулося засідання чергової 81 сесії Ніжинської міської ради VII скликання 14:54

22 жовтня відбулося засідання чергової 81 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.