Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 08:00:42

Посол королеви Єлизавети ІІ в Батурині

22.06.2015   13:55

20 червня до Батурина завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пан Саймон Сміт разом зі своєю дружиною пані Шон Стікінгс та друзями.

Це був перший візит англійського дипломата до Гетьманської столиці. Оглянувши музеї заповідника високоповажні гості мали нагоду дізнатися про основні віхи історії Гетьманщини.

Особливе захоплення гостей викликала перлина заповідника - палац гетьмана Кирила Розумовського, творіння видатного шотландця, їхнього земляка Чарльза Камерона. Під час екскурсії палацом пан Посол високопрофесійно виконав кілька класичних композицій на старовинному роялі. Дипломат висловив захоплення від чарівної краси природи та унікальних пам'яток містечка над Сеймом. В пам'ятному записі у Книзі відгуків почесних гостей Саймон Сміт зазначив, що отримав надзвичайне задоволення від знайомства з Батурином і хотів би, щоби якомога більше його співвітчизників дізналися про цей фантастичний куточок України.

Пані Соломія Зінчук, організатор поїздки, передала в дар заповіднику декілька книг, у тому числі роботу свого батька, поета та історика, Станіслава Зінчука. З найкращими враженнями та позитивними емоціями подружжя дипломатів залишило гостинну батуринську землю, побажавши працівникам заповідника “Гетьманська столиця” успіхів у нелегкій справі вивчення та популяризації історії України.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.