Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 11:10:09

Команда Атрошенка встановила найбільший в Чернігові дитячий майданчик

02.06.2015   22:14Агенцiя

В сквері навпроти Мегацентру відкрили найбільший у Чернігові ігровий майданчик.

Раніше місцева дітвора розважалася біля памятника воїнам-афганцям або непрацюючого фонтану. Молоді батьки, які проживають в цьому мікрорайоні, давно просили міську владу зробити тут дитячий майданчик. Чиновники не відреагували. Коли терпець увірвався, активісти зібрали 4 тисячі голосів і звернулися за допомогою до Благодійного фонду “Поліський оберіг”.

Владислав Атрошенко, разом з командою підтримав ініціативу чернігівців і результат навіть перевершив сподівання батьків та дітей. Гірки, гойдалки, пісочниці, турники — нові атракціони, це те, на що так довго чекала малеча.

І от урочисте відкриття відбулося на День захисту дітей. На майданчику ніде яблуку впасти. Дітвора радіє, розважається, ласує солодкою ватою і охоче ділиться своїми враженнями.

Фонд “Поліський оберіг” встановив уже понад 60 дитячих майданчиків і зупинятися на досягнутому не збираються. В планах — облаштувати спортивні майданчики для дітей віком від 12 до 18 років. Розвиток фізичної культури — це найкраща інвестиція в майбутнє нашої держави — переконаний Владислав Атрошенко. Втілюючі у життя дитячі мрії, меценати і самі отримують не менше задоволення.

До речі, батьки взяли активну участь в реалізації проекту, вони пропонували свої ідеї, де і як розмістити турніки, гойдалки, пісочниці. Тепер, проблему сімейного дозвілля — вирішено.

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03

Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.

26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01

День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 13:15

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини