Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 04:23:05

Свято для дітей під опікою

29.05.2015   10:07Агенцiя

Традиційне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається 1 червня, пройшло в управлінні освіти Чернігівської міської ради.

Зі святом юних чернігівців (дошкільнят та учнів 1-6 класів) привітали Чернігівський міський голова Олександр Соколов та начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко.

Зокрема, міський голова наголосив на необхідності створення усіх умов для повноцінного навчання і виховання дітей. "Дитинство повинно бути яскравим і веселим. Нам разом потрібно закласти фундамент здоров'я та освіти, які у майбутньому стануть надійною основою подальших успіхів", - підкреслив міський голова.

Він також зазначив діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування у Чернігові мають особливу увагу від органів влади. Йдеться, зокрема, про безкоштовне харчування, підтримку випускників та щорічне оздоровлення.

Особливі слова подяки міський голова висловив опікунам, які мають свою почесну місію у житті та є другими мамами і татами.

Усім 22 цьогорічним випускникам О.Соколов вручив матеріальну допомогу від міської влади (цього року її збільшили удвічі). І побажав дітям не забувати про своїх наставників, а також мати у житті високі цілі й досягати їх.

Свято завершилося концертом від зразкової студії "Дивограй", що діє при загальноосвітній школі № 2. Близько 200 дітей отримали солодкі подарунки.


Довідка: У дошкільних та загальноосвітніх закладах Чернігова навчаються 320 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини