Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 22:41:16

Відновлювальне лікування за кошти Фонду

15.05.2015   08:22Агенцiя

Продовжується забезпечення путівками для відновлювального лікування застрахованих осіб області та членів їх сімей.

Путівки до реабілітаційних відділень санаторно – курортних закладів, оплачені за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, видаються застрахованим особам безкоштовно лікувально – профілактичними закладами Чернігівщини.
   
Станом на 14 травня закладами охорони здоров’я  вже отримано 172 путівки. Послуги з відновлювального лікування  отримала 121 особау санаторно – курортних закладах, зокрема, по профілях: після опікових хворих («Авангард» м. Немирів), після гострого інфаркту міокарда, операцій на серці та магістральних судин, після гострих церебральних порушень, після ортопедичних операцій («Жовтень» Київська область), після ортопедичних операцій та після гострих церебральних порушень (відповідно ім. Пирогова та «Лермонтовський» м. Одеса), після гострого інфаркту міокарда, операцій на серці та магістральних судин, після гострих церебральних порушень, після оперативних втручань на органах травлення, порушення обміну речовин у санаторіях м. Миргород, після оперативних втручань на органах травлення у санаторіях «Моршинкурорту»  (м. Моршин), після гострих церебральних порушень та ортопедичних операцій у санаторних закладах м. Хмільник, після оперативних втручань на органах травлення, порушення обміну речовин у санаторіях «Трускавецькурорту» (м. Трускавець).
   
Загалом, у поточному році, до реабілітаційних відділень санаторно – курортних закладів України на відновлювальне лікування буде направлено більше 400 застрахованих осібобласті та членів їх сімей.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.