Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 22:43:37

Відновлювальне лікування за кошти Фонду

15.05.2015   08:22Агенцiя

Продовжується забезпечення путівками для відновлювального лікування застрахованих осіб області та членів їх сімей.

Путівки до реабілітаційних відділень санаторно – курортних закладів, оплачені за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, видаються застрахованим особам безкоштовно лікувально – профілактичними закладами Чернігівщини.
   
Станом на 14 травня закладами охорони здоров’я  вже отримано 172 путівки. Послуги з відновлювального лікування  отримала 121 особау санаторно – курортних закладах, зокрема, по профілях: після опікових хворих («Авангард» м. Немирів), після гострого інфаркту міокарда, операцій на серці та магістральних судин, після гострих церебральних порушень, після ортопедичних операцій («Жовтень» Київська область), після ортопедичних операцій та після гострих церебральних порушень (відповідно ім. Пирогова та «Лермонтовський» м. Одеса), після гострого інфаркту міокарда, операцій на серці та магістральних судин, після гострих церебральних порушень, після оперативних втручань на органах травлення, порушення обміну речовин у санаторіях м. Миргород, після оперативних втручань на органах травлення у санаторіях «Моршинкурорту»  (м. Моршин), після гострих церебральних порушень та ортопедичних операцій у санаторних закладах м. Хмільник, після оперативних втручань на органах травлення, порушення обміну речовин у санаторіях «Трускавецькурорту» (м. Трускавець).
   
Загалом, у поточному році, до реабілітаційних відділень санаторно – курортних закладів України на відновлювальне лікування буде направлено більше 400 застрахованих осібобласті та членів їх сімей.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.