Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 08:56:54

Санаторії і табори відпочинку вже чекають дітлахів Чернігівщини

14.05.2015   10:10Агенцiя

За інформацією Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, санаторне оздоровлення дітей в області у 2015 році буде проводиться у протитуберкульозному санаторії «Зелений Гай» (м. Чернігів) та загально-соматичному «Пролісок» (Ніжинський район), які функціонують цілорічно та розраховані на 300 ліжок.

Літнє оздоровлення у санаторії «Зелений гай» розпочнеться з 29 травня по 28 серпня, у санаторії «Пролісок» – з 01 червня по 27 серпня. Складені та розіслані в усі лікувально-профілактичні заклади області графіки заїздів у санаторії. За літній період планується надати оздоровчі послуги 1200 дітям.

Відпочиваючим будуть надаватися фізіотерапевтичні та лікувальні процедури (фітотерапія, спелеотерапія, аеро-ароматерапія, масаж, гідро - та бальнеотерапія, ЛФК, інгаляторії, електросвітло терапія, тепло-грязетерапія, кисневі коктейлі), працюють стоматологічний кабінет та кабінет функціональної діагностики.

У санаторіях активно використовуються місцеві кліматичні фактори оздоровлення. Проводяться прогулянки лісом, обов’язково застосовується методика дихальної гімнастики, розроблена в ігровій формі, рухливі ігри на подвір’ї, спортивні змагання та інші розважальні заходи.

Перевага в оздоровленні надається, в першу чергу, дітям пільгових категорій.

Санаторії укомплектовані висококваліфікованим медичним, педагогічним та обслуговуючим персоналом.

Проводиться робота по поліпшенню матеріально-технічної бази санаторіїв. З початку року в санаторії «Пролісок» проведений частковий ремонт спальних кімнат та приміщень загального користування. У санаторії «Зелений Гай» проведено ремонт спального корпусу, придбано 40 нових ліжок за кошти обласного бюджету та 60 – за спонсорські кошти, відремонтований актовий зал, пофарбовані вікна, двері.

У санаторіях організоване повноцінне харчування. В санаторії «Пролісок» дітям передбачене 5 разове харчування, в санаторії «Зелений гай» - 6 разове харчування.

Надання невідкладної допомоги проводиться медперсоналом санаторіїв. При необхідності надання стаціонарної допомоги, консультації профільних спеціалістів діти з санаторія «Пролісок» направляються до Ніжинської ЦРЛ та ЦМЛ. Санаторій «Зелений гай» закріплений за обласною дитячою лікарнею та обласним протитуберкульозним диспансером.

Оздоровлення дітей влітку буде проводиться в оздоровчому таборі «Дружба», підпорядкованому Управлінню охорони здоров'я Чернігівської міської ради, де планується прийняти 540 дітей.

Крім того, діти області отримують санаторно-курортне лікування та оздоровлення у 9 санаторіях, підпорядкованих МОЗ України. Санаторії функціонують цілорічно: «Зелена гірка» (м. Одеса), «Затока» (Одеська обл.), «Джерело» (Львівська обл., м. Трускавець), «Бердянський» (Запорізька обл., м. Бердянськ), «Люстдорф» (м. Одеса), «Прикарпатський» (Івано-Франківська обл., м. Яремче), «Хаджибей» (Одеська обл.), «Українська алергологічна лікарня» (Закарпатська обл., смт. Солотвино), санаторій ім. В.П. Чкалова (м. Одеса).

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини