Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 17:30:42

Чернігів обігнв Київ у рейтингу привабливих міст для туриста

06.05.2015   09:56Агенцiя

Такий висновок зробили на сайті «Бизнес. Вести», аналізуючи замовлення на готельні номери.

Сайт встановив, що Вінниця входить в четвірку міст, які прагнуть відвідати українці.

Згідно з даними порталу booking.com, у Львові (в хостелах, готелях і апартаментах) напередодні свят були доступні лише 3% місць, в Ужгороді - 6%, у Чернівцях - 9% (тобто зайнято 97%, 94% і 91% місць, відповідно).

На четвертому місці за популярністю, якщо судити по вільним готельним номерам на ці дати, виявилася Вінниця - тут було зайнято 64% номерів. Далі йдуть Одеса (58%), Чернігів (45%) і Полтава (40%).

Київ посів у рейтингу лише 8 місце: в столиці на травневі свята заброньовано лише 38% місць. Замикають десятку Івано-Франківськ (35%) та Запоріжжя (33%). У Харкові та Дніпропетровську в готелях було заброньовано менше 30% місць.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини