Студенти інституту історії стали переможцями у патріотичному квесті "Моя Батьківщина - Чернігів"
Усі, кому цікаві таємниці нашого древнього міста, змогли взяти участь у краєзнавчому проекті «Моя Батьківщина – Чернігів», який стартував 18 квітня на центральній площі міста над Десною.
![](/uploads/9264-m.jpg)
Усі учасники своєрідної зірниці − квесту наполегливо та з особливою зацікавленістю виконували отримані завдання, знаходили відповідні розв`язки-ключі від попереднього етапу, що давало можливість приступати до кожної наступної комплексної вправи.
У змаганнях взяли участь студенти чернігівських вишколів. Найкраще зорієнтувалася у виконаннях завдань команда «Авангард» — це студенти 3-го курсу Чернігівського Національного педагогічного університету – Інституту історії, етнології та правознавства імені Лазаревського.
Квест розпочався біля обласного драматичного театру.
Фініш квесту відбувся в природничій Ялівщині на території Чернігівського міського центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю.
Після підбиття підсумків відбулося нагородження учасників змагань, а переможці ще й мали можливість отримати додатковий драйв від стрибків зі спеціально облаштованої для цієї мети сосни, висота якої досягає п`ятиповерхового будинку. Це дерево у цьому центрі називають «тарзанкою», бо тут дійсно все нагадує як у відомому фільмі «Тарзан».
Наостанок всі скуштували смачного куліша, який був приготовлений за оригінальним рецептом Людмили Шандренко, президента Клубу прихильників біатлону ім. А.Дериземлі.
Додамо, що ініціатор квесту — Фонд Андрія Дериземлі «Взаємодія» та партнер заходу Фонд здорового суспільства.
sknews.net
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.