Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 22:06:43

Увага! Обережно! Молочай окаймленный (Еuphorbia marginata)

18.10.2011   11:36Агенцiя

13 жовтня трапився випадок з учнями 9-го класу Киселівського НВК, в результаті якого діти потрапили на лікування в Чернігівську обласну дитячу лікарню. Стислий виклад обставин даної події.

Молочай окаймленный

Молочай окаймленный

13 жовтня вчитель проводив з учнями 9-го класу урок трудового навчання. О 10 год. 55 хв. учні пішли збирати насіння квіткових рослин із шкільної клумби, яка закріплена згідно розробленого плану за дев’ятим і десятим класами. На клумбі росли наступні квіти: чорнобривці, майори, айстри, хоста і молочай окаймленний, який через деякий проміжок часу викликав алергічні симптоми – почервоніння обличчя, шиї.

Ранком 14 жовтня 2011 року після попереднього огляду учнів фельдшером- акушером медичного пункту с.Киселівка діти були направлені для подальшого обстеження і лікування до обласної дитячої лікарні.

Згідно попереднього висновку лікарів вищезазначених лікувальних закладів у дітей виявлені алергічні симптоми.

Станом на 17 жовтня  всі діти виписані із лікарень у задовільному стані.

Висновок: Квітка “молочай оторочений” не являється забороненою, але при попаданні соку на шкіру людини може викликати алергічні симптоми. Даний вид квітки висаджувався на клумбах Киселівського НВК протягом 4-х років і ніяких наслідків для здоров’я людей не викликав. На даний час молочай прибраний зі шкільних клумб і знищений.

http://osvita.cn.ua/News/uvaga_molochai.html

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression