Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 10:17:42

Увага! Обережно! Молочай окаймленный (Еuphorbia marginata)

18.10.2011   11:36Агенцiя

13 жовтня трапився випадок з учнями 9-го класу Киселівського НВК, в результаті якого діти потрапили на лікування в Чернігівську обласну дитячу лікарню. Стислий виклад обставин даної події.

Молочай окаймленный

Молочай окаймленный

13 жовтня вчитель проводив з учнями 9-го класу урок трудового навчання. О 10 год. 55 хв. учні пішли збирати насіння квіткових рослин із шкільної клумби, яка закріплена згідно розробленого плану за дев’ятим і десятим класами. На клумбі росли наступні квіти: чорнобривці, майори, айстри, хоста і молочай окаймленний, який через деякий проміжок часу викликав алергічні симптоми – почервоніння обличчя, шиї.

Ранком 14 жовтня 2011 року після попереднього огляду учнів фельдшером- акушером медичного пункту с.Киселівка діти були направлені для подальшого обстеження і лікування до обласної дитячої лікарні.

Згідно попереднього висновку лікарів вищезазначених лікувальних закладів у дітей виявлені алергічні симптоми.

Станом на 17 жовтня  всі діти виписані із лікарень у задовільному стані.

Висновок: Квітка “молочай оторочений” не являється забороненою, але при попаданні соку на шкіру людини може викликати алергічні симптоми. Даний вид квітки висаджувався на клумбах Киселівського НВК протягом 4-х років і ніяких наслідків для здоров’я людей не викликав. На даний час молочай прибраний зі шкільних клумб і знищений.

http://osvita.cn.ua/News/uvaga_molochai.html

Останні новини Чернігівщини

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована 09:39

Від початку року фахівці державних установ, що входять до складу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, виконали значний обсяг робіт щодо здійснення контролю і нагляду за особливо небезпечними заразними хворобами тварин.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:01

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 жовтня до 8:00 22 жовтня 2020 року.

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень 08:33

Податківцями виявлено злочинну схему ухилення від сплати податків та конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території Чернігівської області протягом 2019-2020 років.

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі 08:12

Нові іномарки Renault Duster для оперативної і якісної роботи отримали групи реагування патрульної поліції в Бахмачі, Прилуках і Корюківці.