Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 06:22:53

Чернігівці спостерігали сонячне затемнення через фольгу та дискети. ВІДЕО

21.03.2015   08:44Агенцiя

В Україні 20 березня можна було спостерігати велике сонячне затемнення. Максимальна величина затемнення сонячного диска не перевищувала 59%.

Жителі Чернігова близько полудня вийшли у центр міста поспостерігати за рідкісним астрономічним явищем.

Для перегляду затемнення рекомендується використовувати спеціальні дорогі захисні окуляри або скло для зварювальної маски.

Щоб подивитися на сонце, чернігівці взяли з собою фольгу, дискети, сонцезахисні окуляри та інші підручні засоби. Дехто дивився на затемнення, просто прикриваючись долонькою, незважаючи на небезпеку таких дій для зору.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини