Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 08:59:35

Подорожі для душі за типом вашого темпераменту

09.03.2015   13:11Агенцiя

Подорожувати сьогодні люблять безперечно всі, або як мінімум переважна більшість.

Проте, коли постає питання куди саме вирушити: в спекотні пустелі Африки чи на далекий Схід, в американський мегаполіс чи збіднілі індійські поселення – нерідко з цим доводиться повозитися. Як же ж визначити країну собі «до душі»? Спробуйте зробити це за типом власного темпераменту.

Як відомо існує 4 типи темпераменту:

1. Холерик – досить активна нервово збуджена особа, яка бурхливо реагує на будь-яку ситуацію;

2. Флегматик – (протилежність холерику) пасивна по – житті особа, котра дуже повільно реагує на зовнішні подразники, або не реагує зовсім. Трудолюбивий, проте безініціативний;

3. Сангвінік – активний і мінливий, він легко береться за цікаву йому справу і прикладе всіх зусиль, щоби виконати своє завдання, але так само здатен пасивно спостерігати за процесом, коли той його не зацікавив;

4. Меланхолік – песиміст в житті, малорухливий і часто чуттєво-вразливий персонаж, котрий постійно перебуває в стані депресії.

  Кожному типу темпераменту можна підібрати «свою» подорож, зважаючи на його життєву позицію.Так активному за своєю сутністю холерику необхідна велика маса людей та добра порція адреналіну в кров. Тому найкраще для вас – це США, де бейс-джампінг, вейкбординг, фріфлай та інші екстремальні види спорту не є новинкою.                                   Пасивний флегматик мало чим може насправді зацікавитися, якщо це не буде стосуватися його сфери діяльності. Проте такий працьовитий японський народ, має всі шанси справити на нього враження. Якщо Японія вам не до смаку, вирушіть до її сусідів в Китай чи до Південної Кореї, розвиток якої свідчить про неабияку працьовитість її громадян.


 
Депресивному меланхоліку, заради збагачення свого внутрішнього світу варто вирушити в одну з найголовніших духовних країн світу – Індію. Мантри, веди, медитація, єднання з природою та безліч інших духовних практик чекатимуть вас в цій непересічній країні.

І на останок мінливий сангвінік мусить відчути те, що йому найбільше потрібно саме зараз, і вирушати за покликом серця. Для людей з таким темпераментом підійде будь-яка країна світу, та головне – не зупинятися там надовго, а постійно змінювати локації, адже тривале перебування на одному місці може йому швидко набриднути.Проте не варто сприймати цю інформацію як істину, адже всі ці поділи на темпераменти також дуже умовні. Ніхто не знає, що вам насправді потрібно краще за вас самих. Загляньте всередину себе, відчуйте чого прагне ваша душа сьогодні і вирушайте назустріч новому.

Останні новини Чернігівщини

Отримують допомогу по частковому безробіттю…

Отримують допомогу по частковому безробіттю… 08:12

Обласним центром зайнятості прийнято 6213 позитивних рішень щодо надання допомоги по частковому безробіттю, що дозволить забезпечити виплати для майже 11,5 тисяч працівників, котрі через карантин втратили частину заробітної плати.

Припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами

Припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами 08:02

Викрито злочинну діяльність мешканців Чернігівської та Волинської областей, які організували та здійснювали діяльність з незаконного ввезення сигарет та подальшу їх реалізацію на митній території України, а також збут підпільно виготовленої горілки.

Скасовано судове рішення про зобов’язання передати в оренду комунальне майно вартістю 5,4 млн грн

Скасовано судове рішення про зобов’язання передати в оренду комунальне майно вартістю 5,4 млн грн 07:56

Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури, скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове, яким у задоволенні позову приватного суб’єкта господарювання до Управління комунального майна Чернігівської обласної ради відмовив.

Найкращі дільничні офіцери Чернігівської поліції працюють на Прилуччині

Найкращі дільничні офіцери Чернігівської поліції працюють на Прилуччині 07:44

За результатами роботи дільничних офіцерів поліції у першому півріччі 2020 року найкращими стали співробітники Прилуцького відділу поліції.

Прилуки: рятувальники звільнили набряклу фалангу пальця підлітка від металевого кільця

Прилуки: рятувальники звільнили набряклу фалангу пальця підлітка від металевого кільця 07:33

8 липня о 01:40 до Служби порятунку "101" у м. Прилуки надійшло повідомлення від працівників медичного закладу про те, що до них звернувся 16-річний юнак, який не міг самостійно зняти з набряклого пальця металеве кільце.