Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 15:01:06

Від яких помилок не застраховані самотні жінки

09.03.2015   13:07Агенцiя

Пам'ятаєте фразу, що не можна завжди поступати однаково і чекати різного результату? Ці слова наочно ілюструють поведінку дівчини, яка пережила зраду чи розчарування.

Які ж помилки їй властиві, будучи самотньою?

Вона впевнена, що її ніхто не полюбить


Само собою, якщо попередній роман закінчився нічим, то як може наступний бути краще? Чим більше покинута дівчина (а вона саме так про себе думає) аналізує минулу ситуацію, тим більше знаходить своїх помилок. І, звичайно, починає звинувачувати себе в тому, що ті відносини остаточно зіпсувалися.

Вона розглядає кожного чоловіка, як потенційного чоловіка


А що такого? Бачу ціль - не бачу перешкод. Або заміж, або ніяк. Якщо дівчині потрібен не хлопець, не знайомство, а відразу чоловік, чи варто витрачати час на безперспективні відносини. Природно, будь-який нормальний хлопець буде тікати від такої мадам зі швидкістю світла.

Вона легко погоджується на близькі стосунки


Інша сторона тієї ж медалі. Дівчата важко переносять самотність, занадто швидко йдуть на близькість. Будь-хто аби не залишатися однією. Можливо, так проявляється прагнення переконатися, що її можна любити, хотіти, що вона може бути цікавою. Часто така поведінка викликана бажанням помститися колишньому. Або підняти свою самооцінку за рахунок кількості партнерів. На жаль, бути цікавою і сексуально зацікавити чоловіка - поняття різні і з протилежним ефектом.

Останні новини Чернігівщини

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини