Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 21:21:14

Гороскоп на наступний тиждень, 9 - 15 березня

09.03.2015   11:24Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Ви чудово виглядаєте, але не завадить змiнити iмiдж. У вихiднi займiться усуненням недолiкiв на роботi та вдома.
Дні: спр. — 9; неспр. — 13.

Телець (21.04—21.05). Приймайте ситуацiю такою, якою вона є. Не намагайтеся нiчого прояснити. Новi знайомства додадуть проблем.
Дні: спр. — 10; неспр. — 11.

Близнюки (22.05—21.06).
Не зважаючи на свята, ви можете розвинути активну дiяльнiсть. Ви отримаєте корисну iнформацiю.
Дні: спр. — 12; неспр. — 15.

Рак (22.06—23.07). Цей тиждень — чудовий час того, щоб передивитися старi позицiї та обмiркувати новi начинання.
Дні: спр. — 14; неспр. — 15.

Лев (24.07—23.08). Не виключено, що замiсть заслуженого вiдпочинку доведеться розбиратися в сiмейних сварках.
Дні: спр. — 10; неспр. — 12.

Діва (24.08—23.09). Ви енергiйнi та комунiкабельнi, а також працелюбнi. Для бiльшостi з вас цей тиждень стане найсприятливiшим.
Дні: спр. — 14; неспр. — 15.

Терези (24.09—23.10). В особистому життi у вас усе добре. У професiйнiй сферi не виключенi вигiднi пропозицiї та проекти.
Дні: спр. — 9; неспр. — 13.

Скорпіон (24.10—22.11).
Сприятливий перiод для зустрiчей iз друзями, активного сiмейного вiдпочинку. Вам вдасться закiнчити давнi справи.
Днi: спр. — 15; неспр. — немає.

Стрілець (23.11—21.12). Ви будете зайнятi новими знайомствами та дiловими контактами. Доведеться займатися чужими проблемами.
Днi: спр. — 13; неспр. — 15.

Козеріг (22.12—20.01).
Закоханим радимо бути обережними у висловлюваннях. Ви ризикуєте посваритися через дрiбницi.
Дні: спр. — 12; неспр. — 14.

Водолій (21.01—19.02).
Робота принесе чимало сюрпризiв. Не поспiшайте, а спокiйно виконуйте свої обов’язки.
Дні: спр. — 10; неспр. — 12.

Риби (20.02—20.03).
Для вас головне — не гарячкувати, уникайте необдуманих рiшень. Перш нiж кидатися в авантюри, зважте всi «за» i «проти».
Дні: спр. — 13; неспр. — 14.

Інша версія:


ОВНАМ доведеться воювати на два фронти — то на передовій, то в тилу. На публіці ж доля змусить демонструвати себе як бойову героїчну особистість із шармом чарівності, огортаючи любов’ю оточення, та періодично занурюватися у внутрішній світ, аби побути наодинці з собою, де голос совісті підкаже правильне рішення.

ТЕЛЬЦІ, ваш рейтинг в соціумі нині на висоті, ви — серце колективу, неформальний лідер, тож використовуйте цей вплив для реалізації власних інтересів. Саме час відкоригувати долю, внести поправки до планів на майбутнє, змінити коло друзів, з якими стосунки вже вичерпали себе.

БЛИЗНЮКИ, тримайте міцніше в руках професійне кермо — намічається поворот у кар’єрі, можливі пертурбації з керівним персоналом, службові ротації. Поталанить тим, чий фах відповідає творчому покликанню, хто зуміє подружитися з конкурентами та крокує в ногу з прогресом.

РАКИ, налаштуйтеся на ліричну хвилю! Серце кличе в казку під назвою «Любов», тож слідуйте його поривам, які не підведуть. І хоча є схильність до ідеалізації — дарма, ліпше бачити все в райдужних тонах, ніж піддаватися песимізму.

У ЛЕВІВ є блискучі шанси досягти успіху в сімейному бізнесі, що укріпить матеріальну базу і шлюбні взаємини. Головне — любити один одного, не сваритися через гроші, а свій багатий досвід передати партнерові і надати йому можливість реалізуватися в соціумі, набути нових знань.

ДЛЯ ДІВ настав час додати нових барв до чуттєвої палітри в подружжі, вдихнути вогонь життя в тліюче вугілля стосунків (а самотнім — не прогавити птаха щастя). Ви маєте стати милосердними, ніжними і ласкавими.

ТЕРЕЗИ, зануртеся в службову діяльність, але не дуже старайтеся — від механічного трудоголізму користі не буде, тож виконуйте все з душею, творчим горінням, підтримуйте теплий мікроклімат у колективі.

СКОРПІОНИ, на кар’єрному фронті хазяйнує фортуна, репертуар ваших можливостей широкий... Тільки не зволікайте, вчасно включайтеся у вигідні для вас ситуації та постарайтеся з метою успішної співпраці на майбутнє «сісти» у свої ділові «сани». Сильні світу цього — до ваших послуг.

СТРІЛЬЦІ, минуле вимагає екскурсу назад для виправлення помилок, яких припустилися. Щоби зробити крок уперед, потрібно покорпатися в пам’яті, а сценарії подій, що повторювалися, трансформувати по-новому, переосмислити все з урахуванням «плюсів» і «мінусів», насамперед у сімейній сфері.

КОЗЕРОГИ, ваш пріоритет — духовні цінності, саме тут рука Всевишнього веде правильним шляхом, а за вміст гаманця не турбуйтеся. Слідуйте високим ідеалам, більше спілкуйтеся, наповнюйтеся свіжими враженнями, шукайте споріднені душі.

ВОДОЛІЇ, у вас величезний асортимент бажань, але для їх утілення потрібні чималі гроші, що зараз реально. Можливі прибуткові ділові пропозиції, тому не байдикуйте, а відсійте зерна від полови і зупиніться на перспективних замовленнях.

РИБИ перебувають на порозі нових починів. Тож беріть на озброєння добрий досвід, тихо прощайтеся з минулим. Особисті можливості колосальні, самооцінка об’єктивна: ви знаєте, чого хочете, а це скорочує шлях до мети та усуває на ньому перешкоди.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини