Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 11:05:10

6 універсальних умов для здорового життя

11.01.2015   17:07Агенцiя

Щоб бути здоровим і жити довго не потрібно дотримуватись складних правил: достатньо виконувати ці шість простих умови.

Аналіз довів, що ці шість корисних звичок дозволяють запобігти у 73% випадків ішемічної хвороби серця, 46% випадків цукрового діабету, підвищення кров’яного тиску і гіперліпідемії у жінок.

6 універсальних умов для здорового життя

Не забувайте займатись спортом

Підтримувати оптимальний індекс маси тіла (18,5-24,9)

Присвячувати фізичної активності не менше 2,5 годин на тиждень

Відмовитися від куріння

Дивитися телевізор не більше 7 годин на тиждень

Харчуватися здоровою їжею

Вживати алкогольні напої у дозі не більше 0,1-15 г у перерахунку на етиловий спирт в день.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.