Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:54:54

Всі люди роблять це

29.01.2012   15:19Агенцiя

Перший пункт, який притаманний кожній людині без винятку. Це брехня. Будь-яка людина хоч раз у житті хай навіть несерйозно, але обманювала. Якщо людина вас запевняє, що жодного разу не обманювала, вона робить це прямо зараз перед вами.

Почесне друге місце займає … мастурбація. Кожна людина на нашій планеті від 20 років хоча б раз у житті, але мастурбувала. І знову таки той, хто скаже вам, що жодного разу не мастурбував, автоматично потрапить під перший пункт нашого параду.

Третє місце дістається фантазіям … Фантазіям про секс зі своїм же підлеглим. І знову кожна людина від 20 років хоч раз, але уявляла себе в одностатевому секс.

Четверте місце віддаємо нігтям! Кожна людина від 10 років хоча б один раз, але гризла нігті.

П’яте місце – цигарки. Статистика показує, що в 21-му столітті вже майже кожна людина хоча б раз пробувала ці “палички смерті”.

Шосте місце займають матюки або нецензурні слова. Кожен з нас за життя вимовляє мінімум 200 матюків. А у деяких особистостей 200 матів вимовляється тільки на добу!

Сьоме місце отримує жуйка. Жуйка з нами вже цілих 142 роки! За добу наша планета жує майже 100 тонн жуйки. Кожна людина, починаючи від 15 років, хоч би раз, але куштувала смак солодкої гумки. Для довідки: у 100% великих міст нашої планети на землі лежить мінімум 50 тисяч жуйок.

Восьме місце отримує чай! За статистикою, ще з 19-го століття кожна людина на землі випила хоча б 1 кухоль цього напою.

Дев’яте місце у танцю! Будь-яка людина, навіть самий черства, хоча б раз вдавався до магії танцю!

Останнє, але не менш почесне десяте місце займають гроші. У даний момент, за світовою статистикою, практично у 100% населення планети є поруч гроші. Неважливо – 5000 рублів або 1 копійка. Головне, що будь-яка людина на нашій планеті хоча б раз, але вступала у світовий грошовий обіг, вкладаючи туди свої гроші.

http://ifacts.com.ua

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».