Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 15:44:12

Гороскоп на наступний тиждень, 10-16 листопада

09.11.2014   12:04Агенцiя

ОВНИ, без взаємної любові ви зараз як птах з підбитим крилом. Утім, диктувати свою волю доля не дозволяє, тож підлаштовуйтеся під правила гри постійного партнера (його інтереси - святе!).

ТЕЛЬЦЯМ
щастя посміхається в гармонійній парі, одинакам настав час розставити крапки над "і" й визначитися, з ким із претендентів з'єднати долю, аби жити душа в душу. Одружені вкотре усвідомлять, що є одним цілим і зв'язані між собою, як нитка з голкою.

БЛИЗНЯТА, спрямуйте основні ресурси в трудову сферу - тут гаряча пора, все кипить! Демонструйте службовий вишкіл та високий професіоналізм, з радістю беріться за додаткові зобов'язання.

РАКАМ
настав час штурмувати любовний Олімп, градус пристрастей високий, тож коли хтось припав до вподоби і серце тьохнуло - мерщій до бою! А коли взаємний імпульс запізнюється - не біда, вам визначена місія романтичного "детонатора".

ЛЕВИ здатні показати вищий пілотаж досконалості, про таку харизму можна тільки мріяти, але остерігайтеся стати спокусником, бо то від лукавого!.. Нині слід створити надійний домашній тил, пожертвувавши своїми забаганками задля сімейного благополуччя, фамільні цінності - це святе.

ДІВИ, якщо хочете укріпити партнерські мости - умови ідеальні. Ладьте з коханими, воркочіть голубом, слухаючи їх серцем, проникайте в сокровенні психологічні тайники, а потім "гіпнотизуйте", вселяйте в них те, що хочеться.

ТЕРЕЗИ володіють надзвичайними внутрішніми ресурсами (творчими, енергетичними, розумовими, сексуальними, матеріальними.

СКОРПІОНІВ хоч у космос запускай: енергія б'є невичерпним джерелом, і якщо її спрямувати в практичне русло, результати перевершать всі сподівання. Життя набирає запаморочливих обертів, манить надихаючими перспективами, але туди без докорінної зміни самого себе доля не пускатиме.

СТРІЛЬЦІ - меч розплати невблаганний! Нині ви заручник обставин, тому "розгрібайте" кармічні завали в житті, створені власними помилками у минулому. Доцільно відійти в тінь, бо тільки на самоті йтиме інтенсивна підзарядка енергоресурсами, голос совісті підказуватиме правильне рішення.

КОЗЕРОГИ, зустрічайте гостинно її величність Любов, що закономірно (ви дозріли!) прийде і, піднявши на крилах пристрасті, понесе в казку насолод. Утім, будьте пильними - земний світ такий багатогранний, сповнений спокус і провокацій!

ВОДОЛІЇ, пристрасно рухаючись до кар'єрних вершин, які обіцяють реалізацію фахового покликання, ваблять соціальним престижем, зніміть шори з очей і зверніть увагу на замаскованих суперників...

РИБИ, якщо прагнете створити навколо досконале суспільство, де люди подібні Богам - одухотворені, мудрі, благородні, з якими можна досягти у всьому ідилії - це чудово. Дерзайте! А ось на службі слід обережно проявляти ділову завзятість, палати творчим ентузіазмом.

Інша версія:

Овен (21.03-20.04). Якщо хочете ефективно вирiшити всi питання, не поспiшайте. Зараз не час для великих планiв.
Дні: спр. - 13; неспр. - 15.

Телець (21.04-21.05). Вiддайтеся захопленням i радощам життя. Тiльки без фанатизму. У вихiднi чекайте гостей.
Дні: спр. - 14; неспр. - немає.

Близнюки (22.05-21.06). Гармонiйнi стосунки з колегами дозволять спокiйно впоратися з усiма завданнями. Це принесе хорошi прибутки.
Дні: спр. - 10; неспр. - 15.

Рак (22.06-23.07).
Спiльна робота виявиться продуктивною. Це вдалий перiод для покупок i приємного вiдпочинку.
Дні: спр. - 13; неспр. - 14.

Лев (24.07-23.08). Попереду - багато роботи. Будьте готовi вiдкритися новому досвiду i проявити свої творчi таланти.
Дні: спр. - 15; неспр. - 16.

Діва (24.08-23.09). Друзi не дадуть вам сумувати, ви, як завжди, будете душею компанiї. Наприкiнцi тижня ви отримаєте важливi новини.
Дні: спр. - 11; неспр. - 12.

Терези (24.09-23.10). На цьому тижнi у вас гарантовано буде хороший настрiй. Можливi позитивнi змiни в особистому життi.
Дні: спр. - 13; неспр. - 16.

Скорпіон (24.10-22.11). Ви налаштованi на новi справи. Не витрачайте час на фантазiї, активнiше йдiть назустрiч своєму успiху.
Днi: спр. - 14; неспр. - 15.

Стрілець (23.11-21.12). Вас часто тягне на подвиги, але час визначитися зi своїми уподобаннями i планувати долю.
Днi: спр. - 13; неспр. - 15.

Козеріг (22.12-20.01). Ваша делiкатнiсть i позитивний настрiй сприятимуть особистому життю i допоможуть у роботi.
Дні: спр. - 11; неспр. - 12.

Водолій (21.01-19.02). У вашому життi час розставить усi акценти. Попереду - новi справи, новi знайомства i, можливо, нова робота.
Дні: спр. - 16; неспр. - немає.

Риби (20.02-20.03). Зробiть свої переговори максимально ефективними. Не вiдмовляйтеся вiд запрошень. У вашому особистому життi вiдбудуться суттєвi змiни.
Дні: спр. - 14; неспр. - 15.

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову