Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 06:02:38

24 січня – день ескімо

24.01.2012   08:13Агенцiя

24 января 1922 года учитель Кристиан Нельсон, эмигрировавший в США из Дании и открывший в городке Онава (шт. Айова) лавку сладостей, получил патент на эскимо.

Само по себе мороженое – изобретение прошлых веков. Но никто до Нельсона не догадался патентовать его. Кристиан Нельсон запатентовал брикет мороженого в шоколадной оболочке, назвав его “эскимо-пай” – пирожок эскимоса. Но свой современный вид эскимо получило в 1934 году, когда его стали выпускать на деревянной палочке.

Цитата:
Прилетит к нам волшебник в голубом вертолете
и бесплатно покажет кино, с Днем Рождения поздравит
и конечно оставит нам в подарок 500 эскимо
А. Тимофеевский


Несколько фактов об эскимо:

Нынче патент эскимо принадлежит принадлежит концерну “Danone”.

Эскимо – слово из французского языка. Восходит к названию детской одежды – вязаного комбинезона для малышей, похожего на эскимосский костюм. Свое название глазированное шоколадом мороженое получило в связи с тем, что оно было похоже на “одетое в комбинезон”.

Как эскимо влезло на палочку? Однажды одиннадцатилетний мальчик по имени Фрэнк Эпперсон случайно оставил вечером стакан с лимонадом на крыльце дома. В стакане была палочка для перемешивания. Ночь была морозной, а утром Френк обнаружил ледяной цилиндр с вмерзшей палочкой. Так в 1905 году было изобретено эскимо на палочке.

http://oboffsem.ru/blog/other/93.html

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини