В Україну насувається спека: температура підніметься до +36°, дощів практично не обіцяють
Протягом найближчого тижня спека буде домінувати у всіх областях України, вдень очікується +28 +34 градуси, на півдні та в центрі до +34 +36 градусів, повідомляє Opogode.ua.
Температура повітря вночі становитиме +18 +23 градуси, на півдні до +24 +26.
У Карпатах очікується вночі +15 +20, вдень +22 +27 градусів.
Східний антициклон обумовить малохмарну суху сонячну погоду в більшості областей України. 28 та 30 липня у західних областях пройдуть локальні грозові дощі.
Така погода може спровокувати погіршення самопочуття, можливі мігрені, запаморочення, теплові удари.
Істотно посилиться пожежна небезпека.
У Києві протягом тижня, з 28 липня по 3 серпня, пануватиме спека. Температура повітря вночі сягатиме +18 +22 градусів, вдень +30 +33 градусів. Очікується малохмарна суха погода.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.