Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 21:48:28

Гороскоп на наступний тиждень, 28 липня - 3 серпня

27.07.2014   08:50Агенцiя

Овен (21.03—20.04). У другiй половинi тижня удача буде на вашому боцi. Деякi справи пiдуть краще, нiж ви розраховували. Розширюйте коло знайомств, вашi новi iдеї надихнуть вас i ваших близьких.
Дні: спр. — 28; неспр. — 2.

Телець (21.04—21.05).
Проблеми, якi навалилися на вас, примусять бути органiзованiшими i вiдповiдальнiшими. Особливу увагу придiлiть дiтям, покажiть їм на своєму прикладi, що таке добре i що таке погано.
Дні: спр. — 29; неспр. — 30.

Близнюки (22.05—21.06).
Зробiть акцент на дiловi питання, а також на тi цiлi, досягнення яких для вас — першочергове завдання. Навiть якщо це будуть незначнi дрiбницi, головне — вiдчути смак виконаної справи.
Дні: спр. — 31; неспр. — 2.

Рак (22.06—23.07). Дотримуйтеся старої iстини: все, що вiдбувається, — на краще. У вас буде також можливiсть упевнитися, що iнодi власна думка помилкова, коли довго на чомусь наполягаєш.
Дні: спр. — 29; неспр. — 1.

Лев (24.07—23.08). У вас будуть змiни настрою. Вiд цього страждатимуть близькi люди. Стримуйте емоцiї, оскiльки ваш стан легко передається людям. У вихiднi займiться домашнiми справами.
Дні: спр. — 28; неспр. — 30.

Діва (24.08—23.09). Дуже важко бути врiвноваженою i справедливою людиною. Не всi сприймають схвально такі коливання настрою. На це впливають не лише робочi моменти, а й погоднi змiни. Радимо контролювати свої емоцiї.
Дні: спр. — 29; неспр. — 31.

Терези (24.09—23.10). Зараз настав перiод, коли можна спокiйно розiбратися у справах. Про себе нагадають старi образи. Зловтiшнiсть нi до чого, вiдпустiть минулi негаразди. Декому з вас доведеться шукати нове мiсце роботи.
Дні: спр. — 31; неспр. — 2.

Скорпіон (24.10—22.11). Вiд вашого слова зараз багато що залежить, ви зумiєте знайти спiльну мову з оточуючими i вирiшити будь-якi питання. Трохи привабливостi — i все пiде як по маслу. Вихiднi — чудовий час для експериментiв з домашнiм iнтер’єром.
Днi: спр. — 29; неспр. — 3.

Стрілець (23.11—21.12). Неприємним моментом стануть непростi стосунки з близькими. У вас з’явиться вiдчуття, що ви не розумiєте один одного. Щоб зарадити цiй ситуацiї, спробуйте першими йти на компромiс.
Днi: спр. — 28; неспр. — 30.

Козеріг (22.12—20.01). Вдалий тиждень для активної дiяльностi. Вас порадують результати у службових та побутових справах. Один нюанс — не конфлiктуйте з колегами. У вихiднi чекайте гостей.
Дні: спр. — 29; неспр. — 1.

Водолій (21.01—19.02).
На роботi з колегами загостряться стосунки. Не рубайте з плеча, як кажуть, краще сiм разiв вiдмiряти, нiж раз вiдрiзати. Варто вiдстоювати свою точку зору, але не будьте надто категоричними.
Дні: спр. — 30; неспр. — 31.

Риби (20.02—20.03). Перша половина тижня буде дуже напруженою. Не поспiшайте все вiдразу зробити: за двома зайцями поженешся — жодного не впiймаєш. У вас нарештi з’явиться можливiсть вiдпочити, а де саме — вирiшувати вам.
Дні: спр. — 1; неспр. — 3.

Інша версія:

ОВНИ, любов, творчість, романтика наповнять ваше буття благодаттю, живіть зі святом в серці і робіть всіх, кого послала доля, щасливими, насамперед шлюбних супутників, скакати в гречку заборонено! Укріплюйте подружній союз Любов’ю та вірністю. Якщо налаштовані побавити себе любих, порозважатися з шиком -- буде горе гаманцю. Гроші полетять на вітер, однак за задоволення треба платити -- не переймайтеся, згодом заробите.

ТЕЛЬЦІ, звити затишне сімейне гніздо, яке стане надійною гаванню, і де почуватиметеся престижною королевою, яку рідні боготворять --ось ваше завдання. Згуртуйтеся з домочадцями та організовано займіться сімейним благоустроєм. В оселі все має бути красиво, вишукано, з розмахом. Влаштовуйте сімейні торжества, запрошуйте гостей. Емоційні пристрасті тримайте під контролем, що застрахує від конфліктів, з благовірними ви одне ціле і крапка. Про розлучення не помишляйте, а сумлінно проходьте іспит долі на міцність подружніх взаємин.

БЛИЗНЯТАМ, завдяки природнім талантам, підвладні всі вершини, якісно трудіться (уникаючи перевтоми, що підірве здоровя), заробляйте гроші, укріплюйте карєрні позиції, як фахівець ви сягнули досконалості. Спілкування з людьми високої духовної культури, процедура захоплююча і цікава, збагачує світогляд. Допитливість є фундаментальним джерелом мотивації дій, заряджає ентузіазмом, звеличує дух, штовхає на подвиги. Завязуйте нові знайомства, їм судилося зіграти доленосну роль у майбутньому. В любовній сфері ініціативу слід брати на себе.

РАКИ, сяють чарівністю, інтелектом, приваблююяи протилежну стать, крутіть романи, живіть повнокровним буттям, оптимально узгоджуючи бажання з можливостями. В прибутковій сфері висока динаміка, колеги та покровителі з впливових кіл нині «працюють» на ваш гаманецьс, та реалізацію бажань, тож користуйтеся мудро цим капіталом, не вдаючись до маніпуляцій –то фокуси лукавого. На романтичному фронті гаряча пора, однак турбота за щастя родини має бути на чільному місці.

ЛЕВИ, процес переходу на новий виток еволюції запущено… змініть себе і зміниться навколишній світ. Якщо вам, примхливим, щось мулько, і це не так -- і те не так, світ сприймається через викривлену призму претензій та осуджень -- ніхто в тому не винен окрім гордині, що паразитує в душевних пенатах... Доля велить не бунтувати, а опановувати роль берегині дому, удосконалювати стосунки «батьки-діти», а романи крутити не на стороні, а під сімейним дахом в парі з милим супутником.

ДІВИ, тиждень промайне на тлі «відпрацювання» кармічних сценаріїв, що є віддзеркаленням подій із минулого, тому випадкових людей, у вашому полі не буде -- лише кармічні «боржники». Смиренно все сприймайте, нікого не осуджуючи, адже слід спочатку вийняти колоду з власного ока, усвідомити допущені гріхи й покаятися. Зробили добро - відчули полегшення в душі, значить все чудово! Шлюбні партнери вас кохають, тож платіть взаємністю, однак реалізацію власних бажань ставте на перше місце.

ТЕРЕЗИ, обрану професію щиро любіть, то наснажлива Муза і джерело прибутків! Без гармонійного колективу, вірних друзів, духовних союзнинків ви як риба, без води. Планка запиту висока, втім привабити таке казкове «багатство» не просто: подібне -- притягує подібне. Отже трудіться над собою, удосконалюйтеся, тоді у ваші сани сядуть ті, хто відповідає особистому розвитку, з ким можна вести продуктивну діяльність. Обирати союзників та компаньйонів доля доручає вам!

СКОРПІОНИ, в карєрі намічається різкий поворот, однак якщо слідуєте творчому поклику, обрана професія відповідає честолюбивим устремлінням, боріться за місце під сонцем. Слід ставити перед собою високу благородну ціль і впевнено прямувати до неї, тільки не по головах, а використовуючи таємні важелі впливу. Ваші вчинки -- це взірець прагматизму, конструктивних прорахунків, а високих покровителів серед сильних світу цього Творець пошле! Доцільна самореклама для поліпшення репутації.

СТРІЛЬЦІ,
нині ви центр гравітації в соціумі, беріть кермо в руки, піарте себе, розкрутка іміджу пройде на ура. Таємний фронт буття теж в активній фазі, втім сокровенним діліться тільки з довіреними особами, спирайтеся на друзів, з якими пуд солі зїли, через них завітають щасливі шанси. Тим невтомним трударям, хто став заручником прагматичних бажань, жде радість часткової реалізації власних інтересів за рахунок щедрої допомоги союзників, партнерів, спонсорів.

КОЗОРОГИ, забудьте про спокій і пірніть в потік екстремальних ситуацій, де визначено пройти динамічний процес духовної трансформації і відродитися на новому рівні. Умертвити егоїстичні інстинкти і дати ростки еволюційним чеснотам, створивши гармонійний подружній союз, що базується на споріднених ідеалах, сексуальній ідилії, спільних матеріальних інтересах. При вирішенні ділових питань, йдіть назустріч вимогам ділових партнерів, бо сила на їхньому боці. І реставруйте дружні взаємини з духовними побратимами дорогу!

ВОДОЛІЇ,
закладається база співпраці на майбутній рік. Не прогавте цей золотий час, гуртуйтеся з досвіченими діловими компаньйонами, підбирайте кваліфікованих фахівців, якщо правильно визначитеся з ким крокувати далі в одній трудовій упряжці (насправді привабите партнерів та союзників, які відповідають вашому рівню), значить все згодом складеться чудово, попри те, що карєра вгору йде з пробуксовками. Подружнім парам пощастить знову пережити медовий місяць, а одинакам зустріти сердечну половинку.

РИБИ, якщо ви комусь потрібні -- це чудово, але ні в якому разі не навязуйте свої послуги, з радістю допомогайте лише коли просять. При цьому вимагайте відповідну бартерну оплату, жертви протипоказані, невдячних людей обходьте стороною. Тільки таким чином ваша енергія умножається, здоровя поліпшується. У разі проблем на роботі, мерщій вмикайте свій генератор творчого ентузіазму, охоче беріться за нові трудові зобовязання, тоді не пустите під укіс карєру. На амурному подіумі все чудово, кохайтеся, зерна істинних почуттів дадуть буйні сходи!

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.