Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 22:24:10

Молодіжний наметовий табір "Піднебесся" на мальовничому Снові приймає перших відпочивальників

08.07.2014   07:33

7 липня голова обласної ради Микола Звєрєв взяв участь в урочистому відкритті VIII традиційного літнього наметового табору «Піднебесся», що відбулося в лісі на березі річки Снов поблизу Малого Дирчина Великодирчинської сільської ради Городнянського району.

У цій мальовничій місцевості вперше нинішнім літом відпочиватимуть представники столичної молодіжної скаутської організації «Відрада», а також учні середніх класів міст Києва, Городні та Чернігова.

З ідеєю створення молодіжного наметового містечка на Городнянщині виступив голова обласної ради Микола Звєрєв, який таким чином підтримав пропозицію керівництва Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» (НОСУ) щодо поліпшення відпочинку шкільної молоді та сприяння розвитку всесвітньо відомого молодіжного руху на Чернігівщині.

Зазначимо, що в поточному році із врахуванням ситуації, що склалася в країні, обласна рада внесла відповідні поправки до обласної галузевої Програми «Веселкове літо».Внесені зміни покликані сприяти оздоровленню і відпочинку на теренах Чернігівщини школярів і дошкілят із Донецької та Луганської областей. До числа дієвих кроків з розширення зон відпочинку дітей, підвищення рівня їх патріотичного, духовного та фізичного виховання належить і ініціатива Миколи Звєрєва щодо відкриття на річці Снов молодіжного табору «Піднебесся», який очільник обласної публічної влади взяв під свій патронат та посприяв у його матеріально-технічному забезпеченні.

Зустрічав численних офіційних гостей урочистого відкриття, серед яких разом з головою обласної ради були і керівники району та місцевої територіальної громади начальник ЛНТ «Піднебесся» Олексій Козлов.

Він, зокрема пояснив, що під час літньої зміни всім учасникам наметового містечка будуть створені належні умови для творчого, інтелектуального, фізичного розвитку шляхом проведення різноманітних майстерень, ігор, концертів, скаутських випробувань, туристичних походів та змагань, цікавих екскурсій.

Учасники табору будуть мешкати організованими групами у наметах, оволодіватимуть навичками самообслуговування, куховарства, життя на природі та спільної діяльності в колективі однодумців.

У свою чергу, як наголосив Микола Звєрєв, обласна рада та її депутатський корпус і надалі будуть допомагати розвиватися сфері молодіжного виховання та відпочинку, сприяти в тому, щоб усім дітям, які тут набиратимуться фізичних та інтелектуальних сил, сподобався цей мальовничий куточок Присеймів’я, а сам табір став постійним місцем відпочинку не тільки для школярів з Чернігівщини та Києва, але і для всіх бажаючих представників юного племені нашої країни.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини