Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 13:46:34

"Оздоровлених" сальмонельозом дітей наново оздоровлюватимуть на березі Десни

01.07.2014   08:01Агенцiя

Як повідомили в Носівській РДА, всі дітки, що зазнали харчового отруєння в пришкільному таборі, після лікування далі поправлятимуть своє здоров’я у оздоровчому закладі, що на березі річки Десна в селі Салтикова Дівиця Куликівського району. Путівки їм виділені безкоштовні.

Інфікована сальмонельозом і кухар пришкільного табору, що теж вимушена була лягати в стаціонар інфекційного відділення Носівської рай лікарні. Після видужання їй не виділять безкоштовної путівки на подальше оздоровлення, а, напевно, притягнуть до відповідальності.

У табір на Десну поїдуть з Носівки й більше десяти інших діток, і теж безкоштовно. Затрати оплачують з районного і обласного бюджетів та соцстраху.


http://zemlyaivolya.net/news/ozdorovlenih_salmonelozom_ditey_nanovo_ozdorovl.html

Останні новини Чернігівщини

7 січня: цей день в Україні і світі

7 січня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини