Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:23:53

Розпочався оздоровчий сезон дитячого санаторію "Дружба"

24.06.2014   16:28

20 червня у Чернігові відділення дитячого оздоровлення санаторного типу «Дружба» гостинно відчинило свої двері для оздоровлення чернігівських школярів.

Урочисте відкриття табору "Дружба" відбулось 24 червня за участю секретаря міської ради Владислава Кухаря, начальника управління охорони здоров'я міської ради Юрія Бойка, головного лікаря Чернігівської міської лікарні № 1 Андрія Жиденка та головного лікаря міської дитячої лікарні № 1 Владислава Кухаря.

Під час спілкування з гостями діти висловили позитивні враження від перебування в таборі та гарні спогади попередніх років, адже майже всі вони вже відпочивали у цьому таборі.

«Літня оздоровча кампанія завжди серед пріоритетів міської влади і перебуває під особистим контролем міського голови Олександра Соколова», - підкреслив секретар міської ради. Владислав Кухар зауважив, що, не зважаючи на важкі часи, питання фінансування оздоровлення дітей у таборі «Дружба» вирішується за рахунок коштів місцевого бюджету. Цього року на ці потреби виділено понад 1 млн. грн.

Відділення дитячого оздоровлення санаторного типу «Дружба» є структурним підрозділом міської лікарні №1 Чернігівської міської ради. За інформацією Андрія Жиденка, цього року у таборі планується оздоровити загалом 540 дітей віком впродовж 3-х змін по 180 дітей від 7 до 14 років. Вартість перебування дитини протягом однієї зміни у 21 календарний день коштує 2,065 грн. Діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням та отримують лікувальні й профілактичні процедури.

У відділенні створені всі необхідні умови для оздоровлення, лікування й відпочинку дітей: басейн, масаж та комплекс методів фізичної реабілітації. Крім того, протягом всієї оздоровчої кампанії працюватиме стоматологічний кабінет.

Відбір до дитячого табору здійснюють відбіркові санаторно-курортні комісії міських дитячих поліклінік № 1 і № 2, пояснив головний лікар міської дитячої поліклініки № 1 В. Кухар. За результатами медичних профілактичних оглядів відповідно до показань при направленні до табору перевага надається дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям,які перебувають на диспансерному обліку.

Крім якісного оздоровлення для дітей пропонується змістовна розважальна програма: спортивні та культурно-масові розваги - настільний теніс, баскетбольне, волейбольне та футбольне поле, басейн, дитячі майданчики, конкурси, концерти й дискотеки.
 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини