Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 12:56:49

З 2 червня у Чернігові працюють пришкільні табори

11.06.2014   10:44

З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку традиційно у місті розпочали свою роботу денні пришкільні табори. Працюватимуть вони у 34-х закладах освіти м. Чернігова у період з 2 по 20 червня.

Як повідомив начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко, пришкільні табори відвідуватимуть майже 2 тисячі школярів, з них: 1700 дітей харчуватимуться за бюджетні кошти, 123 дитини – за кошти батьків.

Батьки оплачуватимуть триразове харчування дітей: сніданок, обід та полуденок загальною вартістю 25 грн. у день, що складає загалом за період перебування у таборі 350 грн. Для харчування учнів з соціально-незахищених сімей різних вікових категорій з міської скарбниці виділено близько 595 тис. грн.

Харчування школярів здійснюватиме комунальне підприємство Чернігівської міської ради "Шкільне". Меню визначається широким асортиментом страв, включаючи соки, овочі та фрукти, а також, узгоджене із Головним санітарним лікарем м. Чернігова.

Комунальні витрати оплачуватимуться за рахунок міського бюджету. Під час перебування у таборі діти знаходяться під наглядом шкільних медичних сестер. Особливу увагу приділено питанням дотримання техніки безпеки.

За інформацією управління освіти міської ради для вихованців підготовлена змістовна культурно-розважальна програма: екскурсії, культпоходи в театри, кінотеатри, музеї, різноманітні ігри. У кожному таборі з дітьми працюватимуть педагоги-організатори, вихователі, керівники фізкультурно-масової роботи.

Пришкільні табори відпочинку – важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку. Досвід минулих років доводить, що діти залишаються задоволені своїм відпочинком у пришкільних таборах, - підкреслив В. Купріяненко.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини