У Чернігові встановлено новий рекорд - велосипедний. ФОТОрепортаж
18 травня на Красній площі міста рухався найбільший велосипед. Його було складено із найбільшої кількості велосипедистів
Велодень у Чернігові зібрав рекордну кількість учасників - 1590. Вийшли на велопробіг і дорослі, і малеча, і спортсмени і просто любителі. Організацією та координацію Велодня у Чернігові займалася Громадська ініціатива "ВелоЧернігів".
Спочатку на Красній площі учасники заходу побудували справжній велосипед, у якому крутилися колеса. В цей момент почала псуватися погода і небо лякало дощем та блискавкою, але загальний настрій велосипедистів - триматися за будь-яких умов - переконало небо і... вийшло сонце.
А потім колонна з 1590 велосипедистів вирушила у велопробіг по місту.
В цей час на Алеї героїв організаторам Велодня було вручено диплом про встановлення рекорду "Рухома фігура велосипеду створена з найбільшої кількості велосипедистів". І цей результат буде внесений до Національного реєстру рекордів.
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».






































