Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 03:08:56

19 березня - Міжнародний день клієнта

19.03.2014   08:30Агенцiя

У світі існує багато свят, які люди відзначають, виходячи зі своєї приналежності до тієї чи іншої соціальної групи — День пенсіонера, День боса, День закоханих, День підприємця ... Нещодавно цей список поповнився ще одним святом — Міжнародним днем клієнта. На відміну від дат, століттями що обростають традиціями, День клієнта тільки ще починає завойовувати популярність у світі. Вперше він відзначався 19 березня 2010 року.

Мета цього свята для виробників товарів і послуг в самих різних сферах — залучення нових та заохочення постійних клієнтів. У цей день власники бізнесу в усьому світі мають можливість висловити вдячність своїм споживачам, віддячивши їх за співпрацю. Як саме — кожен вирішує сам: це можуть бути сувеніри, маленькі подарунки, знижки або проведення акцій та святкових заходів. 

Ініціаторами появи цього свята стали підприємці Росії та Литви. Але почин дуже швидко поширилося по всьому світу. Його підтримали десятки великих і дрібних компаній, підприємців усіх рівнів і торгових центрів в Європі та Америці. «Повинен же бути день, коли ми можемо подякувати своїх клієнтів за те, що вони у нас є!», — Кажуть самі підприємці.

Можливо, і ви захочете приєднатися до цієї ініціативи, підтримайте нову традицію і приготуєте в цей день для своїх клієнтів маленькі знаки уваги.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини