Погода в Чернігові та Чернігівській області на п’ятницю, 28 лютого
У п’ятницю в Чернігівській області очікується мінлива хмарність.
У Чернігові, Городні, Острі, Бобровиці опадів не передбачається.
У Борзні, Щорсі, Сосниці, Семенівці, Прилуках, Ніжині пройде дрібний дощ зі снігом.
Уночі очікується повітря охолоне до -1 градуса, удень стовпчики термометрів піднімуться до +3…+4.
Вітер північно-східний, східний, 2-4 м/с. У кінці тижня прогнозується мінлива хмарність, місцями – дощ
Sinoptik
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.
Мобільні клініки надали медичну допомогу 655 жителям Чернігівщини 14:11
До Дня медичних працівників МБФ «Альянс громадського здоров’я» підбив перші результати роботи проєкту «Мобільні клініки» у Чернігівській області.
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 13:43
Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2025».