Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 02:33:38

25 лютого – День інженерно-авіаційної служби ЗСУ

25.02.2014   07:52Агенцiя

День інженерно-авіаційної служби авіації ЗСУ – професійне свято України. Відзначається щорічно 25 лютого.

Свято встановлено “…з метою підтримання престижу інженерно-авіаційної служби авіації ЗС України, мобілізації інженерно-технічного складу на успішне виконання завдань з підтримання постійної бойової готовності авіаційної техніки…” згідно з Наказом Міністра оборони України від 19 березня 2010 року № 149 “Про встановлення Дня інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України”.

Інженерно-авіаційна служба – складова частина організаційно-штатної структури органів військового управління, з’єднань, військових частин, військових навчальних закладів та установ, яка належить до наземного складу авіації і призначена для розробки, організації та проведення інженерно-авіаційного забезпечення бойових дій та бойової підготовки авіації Збройних Сил України.

Встановлення професійного свята – Дня інженерно-авіаційної служби авіації ЗС України забезпечить підтримання престижу інженерно-авіаційної служби, стимулюватиме військовослужбовців на добросовісне виконання службових обов’язків, сприятиме продовженню авіаційних традицій та покращенню військово-патріотичного виховання військовослужбовців і молоді.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини