У Чернігові проходить виставка котів та кішок. ФОТОрепортаж
До Чернігова уже вдруге завітала Міжнародна виставка котів, яка проходить в Мегацентрі.
До речі, вартість квитків для дітей 10 грн., для дорослих 25 грн. Для малечі до 5 років – безкоштовно. Варто сказати, що організатори запросили учнів шкіл-інтернатів безкоштовно.
На виставці до вашої уваги котики різноманітних і дуже рідкої породи. Приїхали вони з різних куточків; Москва, Мінськ,Ростова на Дону, Гомель, а також з України.
Взагалі більше 20 елітних видів котиків. Це представники Австралії, Нової Зеландії та Європи. На виставці ви можете побачити дуже рідкі породи. Це неповторні тварини і всі вони вже титуловані.
На виставці присутні три експерти міжнародного класу і навіть доктор наук із Мінська, що дає право кожному учаснику виставки пройти класифікацію своїх любимців. Для глядачів кожного дня проводиться шоу де організатори знайомлять з породами котів, їх вихованням, звичкам та особливостями породи. Взагалі, тут дуже цікаво не тільки дітлахам, а й дорослим. То ж, поспішайте якщо хочете побачити цих незвичайних котиків, а ще ви можете стати щасливим власником маленького пухнастого котика. Так що, поспішайте. Адже виставка сьогодні о 18-00 закінчує свою роботу.
Приємних вихідних вам, друзі.
З повагою, ВІКТОР КОШМАЛ.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.