Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 22:55:17

У Святого Миколая з’явилося Представництво

20.12.2011   08:12Агенцiя

Цього року вперше у Чернігові працювало офіційне Представництво Святого Миколая.

Відкрилося воно на початку грудня у самому центрі міста, в улюбленому вже для багатьох чернігівців місці, що відоме своїм затишком та постійними культурними подіями – культурно-мистецького центру “Інтермеццо”. Діти протягом двох тижнів передавали листи з описами своїх корисних справ, добрих вчинків, успіхів, малюнки з яскравими подіями свого життя.

 – “Представництво отримало чимало листів з розповідями дітей про свої досягнення і добрі справи за минулий рік, – розповіла голова міської Суспільної Служби України Тетяна Жогалко, – дехто з них на підтвердження навіть надав копію зі свого щоденника, як доглядав у селі за тваринками, допомагав по господарству, намагався бути чемним і слухняним. Приємно дивує, що переважна більшість листів виявилися дуже серйозними – діти не стільки прохали подарунків для себе, скільки висловлювали побажання добра і здоров’я для батьків, родичів та друзів. Всі малюнки цікаві по-своєму своїм дитячим баченням, але вирізняється робота десятирічного Максима Онанка “Святий Миколай і діти”. Ця акварель стане окрасою експозиції “Інтермеццо”.

19 грудня діти були запрошені до участі в утаємниченому дійстві, що відбулося у Представництві, за участю Святого Миколая і гурту його помічників з міської “Молодої Просвіти”. Більшість із діточок не тільки вперше побачили Святого Миколая але й поспілкувалися з ним, розповідали йому віршики, разом заспівали святкову пісню та отримали подарунки.

До свята щиро долучилися: соціальний проект “Клуб.ОК”, міська організація “Молода просвіта” (голова Євгеній Петренко), міська громадська організація “Суспільна Служба України”.

Прес-служба КМЦ “Інтермеццо”

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини