Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 13:55:56

У Святого Миколая з’явилося Представництво

20.12.2011   08:12Агенцiя

Цього року вперше у Чернігові працювало офіційне Представництво Святого Миколая.

Відкрилося воно на початку грудня у самому центрі міста, в улюбленому вже для багатьох чернігівців місці, що відоме своїм затишком та постійними культурними подіями – культурно-мистецького центру “Інтермеццо”. Діти протягом двох тижнів передавали листи з описами своїх корисних справ, добрих вчинків, успіхів, малюнки з яскравими подіями свого життя.

 – “Представництво отримало чимало листів з розповідями дітей про свої досягнення і добрі справи за минулий рік, – розповіла голова міської Суспільної Служби України Тетяна Жогалко, – дехто з них на підтвердження навіть надав копію зі свого щоденника, як доглядав у селі за тваринками, допомагав по господарству, намагався бути чемним і слухняним. Приємно дивує, що переважна більшість листів виявилися дуже серйозними – діти не стільки прохали подарунків для себе, скільки висловлювали побажання добра і здоров’я для батьків, родичів та друзів. Всі малюнки цікаві по-своєму своїм дитячим баченням, але вирізняється робота десятирічного Максима Онанка “Святий Миколай і діти”. Ця акварель стане окрасою експозиції “Інтермеццо”.

19 грудня діти були запрошені до участі в утаємниченому дійстві, що відбулося у Представництві, за участю Святого Миколая і гурту його помічників з міської “Молодої Просвіти”. Більшість із діточок не тільки вперше побачили Святого Миколая але й поспілкувалися з ним, розповідали йому віршики, разом заспівали святкову пісню та отримали подарунки.

До свята щиро долучилися: соціальний проект “Клуб.ОК”, міська організація “Молода просвіта” (голова Євгеній Петренко), міська громадська організація “Суспільна Служба України”.

Прес-служба КМЦ “Інтермеццо”

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.