У Святого Миколая з’явилося Представництво
Цього року вперше у Чернігові працювало офіційне Представництво Святого Миколая.
Відкрилося воно на початку грудня у самому центрі міста, в улюбленому вже для багатьох чернігівців місці, що відоме своїм затишком та постійними культурними подіями – культурно-мистецького центру “Інтермеццо”. Діти протягом двох тижнів передавали листи з описами своїх корисних справ, добрих вчинків, успіхів, малюнки з яскравими подіями свого життя.
– “Представництво отримало чимало листів з розповідями дітей про свої досягнення і добрі справи за минулий рік, – розповіла голова міської Суспільної Служби України Тетяна Жогалко, – дехто з них на підтвердження навіть надав копію зі свого щоденника, як доглядав у селі за тваринками, допомагав по господарству, намагався бути чемним і слухняним. Приємно дивує, що переважна більшість листів виявилися дуже серйозними – діти не стільки прохали подарунків для себе, скільки висловлювали побажання добра і здоров’я для батьків, родичів та друзів. Всі малюнки цікаві по-своєму своїм дитячим баченням, але вирізняється робота десятирічного Максима Онанка “Святий Миколай і діти”. Ця акварель стане окрасою експозиції “Інтермеццо”.
19 грудня діти були запрошені до участі в утаємниченому дійстві, що відбулося у Представництві, за участю Святого Миколая і гурту його помічників з міської “Молодої Просвіти”. Більшість із діточок не тільки вперше побачили Святого Миколая але й поспілкувалися з ним, розповідали йому віршики, разом заспівали святкову пісню та отримали подарунки.
До свята щиро долучилися: соціальний проект “Клуб.ОК”, міська організація “Молода просвіта” (голова Євгеній Петренко), міська громадська організація “Суспільна Служба України”.
Прес-служба КМЦ “Інтермеццо”
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.