Рецепт дня. Смачного!
Картошка "Гармошка"

Ингредиенты:
8-10 шт. картофеля, 400 г грудинки или бекона, 100 г сыра, соль, перец, зелень свежая и сушеная по вкусу.
Приготовление:
1) Отобрать крупные удлиненные клубни картофеля, вымыть, очистить и нарезать поперек клубня через сантиметр, не дорезая до основания клубня также приблизительно сантиметр. Чтобы нож не проскользнул случайно насквозь, можно положить какой-либо ограничитель.
2) Свежую грудинку или бекон нарезать тонкими пластинками шириной по размеру картофеля.
3) Грудинку посолить и поперчить, бекон солить не нужно.
4) Картофель также посолить и поперчить, вложить в прорези кусочки грудинки, посыпать сушеным укропом.
Каждую начиненную картофелину снизу смазать подсолнечным маслом и завернуть в фольгу так, чтобы в процессе приготовления ее можно было развернуть.
6) Сложить завернутые в фольгу клубни в форму для выпечки, сковороду или на противень, поставить в духовку, разогретую до 200 градусов. Запекать 45-60 минут до состояния мягкости. Время приготовления зависит от сорта картофеля и особенностей духовки. Когда картофель станет мягкий, раскрыть фольгу, положить сверху ломтики сыра и запечь до зарумянивания.
8) Готовый картофель выложить на плоское блюдо, посыпать зеленым луком или смесью зелени по вашему вкусу.
9) Картофель получается хрустящий сверху, внутри мягкий и сочный, грудинка зажаривается в приятно похрустывающую шкварочку. Очень вкусно!
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)