Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 19:06:52

Для дітей Чернігівської області придбано 89 тисяч 180 новорічних подарунків

14.12.2011   07:49Агенцiя

Напередодні найдобрішого, найвеселішого, найчарівнішого свята - Нового року, яке так люблять діти, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд), як і завжди, заздалегідь потурбувався про святкові новорічні подарунки для дітей.

Придбання дитячих новорічних подарунків є однією із соціальних послуг, які надаються Фондом застрахованим особам відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з  тимчасовою втратою працездатності та витратами зумовленими похованням" від 18.01.2001р. № 2240-ІІІ (зі змінами і доповненнями).

Згідно Порядку придбання та забезпечення новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.10.2007 року №48, закупівля дитячих новорічних подарунків здійснюється централізовано Виконавчою дирекцією Фонду для всіх регіонів України.

Планування кількості подарунків  проводилося відповідно до замовлень міської та міжрайонних виконавчих дирекцій, які складалися на підставі заявок страхувальників про потребу в подарунках для дітей застрахованих осіб. Кількість подарунків, необхідна для забезпечення ними дітей застрахованих осіб, неодноразово уточнювалась на протязі року. Про порядок подання заявок та отримання подарунків виконавчими дирекціями проводилось інформування підприємств, установ, організацій, в тому числі і через засоби масової інформації.

Для дітей Чернігівської області придбано 89 тисяч 180 новорічних подарунків на загальну суму 1 млн. 882 тис. грн. Виробником ласощів для хлопчиків та дівчаток є закрите акціонерне товариство "Виробниче об'єднання "Конті". Вартість одного подарунка 21,10 гривень, вага 453 грами.

Протягом 12 - 14 грудня  доставка подарунків забезпечена до кожного району (міста) області.

Таким чином, і в цьому році справдяться сподівання дітей та їх батьків на отримання подарунків дітлахам під ялинку. Дітей очікує новорічний подарунок в упаковці "Зимові свята", до складу якого  входить 28 цукерок, з вітальною листівкою від імені Фонду та побажаннями у Новому році успіхів, нових звершень і здійснення найзаповітніших бажань, міцного здоров'я та чудового бадьорого настрою.

Видача новорічних подарунків проводиться міською та міжрайонними виконавчими дирекціями обласного відділення Фонду за накладною і довіреністю відповідно до наданих страхувальниками заявок щодо необхідної кількості  подарунків.

Отримати чудові святкові подарунки можуть застраховані особи (батько, мати, усиновлювач, опікун/піклувальник), що мають дітей, яким станом на 1 січня 2012 року не виповнилось 14 років.

Рішення про видачу подарунків застрахованим особам приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації за основним місцем роботи.

Фізичній особі, застрахованій на добровільних засадах, новорічний подарунок видається за місцем реєстрації згідно з наказом директора міжрайонної або міської виконавчої дирекції відділення Фонду на підставі особистої заяви та копії свідоцтва про народження дитини. Новорічний подарунок видається за накладною при пред'явленні документа, який засвідчує особу.

З більш детальною інформацію щодо отримання подарунків можна ознайомитись у міській та міжрайонних виконавчих дирекціях Фонду за місцем реєстрації.

Виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.