Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 січня, 03:04:10

Нові лавки та квітковий фонтан прикрасили місто Ніжин. ФОТО

11.10.2013   13:02Агенцiя

Благоустрій міста, керівники та комунальники, на передодні Покровського ярмарку приводять до ладу.

Нещодавно в сквері Лисянського завершили будувати одну з лавок. Вчора по обіді робили останні штрихи – «припудрювали та чепурили» кам’яну кладку та вкладали дошки. Щоправда проектант цього скверу, Григорій Шмаровоз, сказав, що після ярмарку потрібно буде ще раз пофарбувати дерев’яні частини лавки.

До будівництва ще однієї лавки в сквері Лисянського візьмуться наступного тижня. А посидіти на ній мешканці міста зможуть не раніше, ніж під кінець місяця . «Лавку зробити вийде через два тижні, бо працівники, які її роблять некваліфіковані. Й мені часто доводиться виправляти їх роботу», — розповів Григорій Васильович.

Одразу по завершенні «оздоблювальних» робіт у сквер завезуть землю та розрівняють її, каже заступник міського голови Олександр Мороз. Звісно ж, якщо не буде ні дощу, ні холоду.

Окрім скверу Лисянського прикрасили й вулицю Шевченка. Неподалік агротехнічного інституту відновили фонтан. Його пофарбували та встановили клумби. Проте, з нього замість води поки що «ллються» квіти бузкового та білого кольорів.
Чи потече з фонтану вода найближчим часом, поки що не відомо. Адже на відновлення водопостачання та водовідведення цієї конструкції потрібно кілька десятків тисяч гривень та чимала сума на утримання, запевняють представники міської влади.

Також, поблизу фонтану, ніжинські благодійники встановили дві нові дерев’яні іменні лавки. Та не встигли їх встановити як комунальники почали хвилюватись, щоб їх не вкрали. Бо нещодавно в Графському парку посеред білого дня невідомий чоловік повиривав лавки з землі. Можливо він хотів їх поцупити. Але керівник парку вчасно це помітив і невідомий втік з «порожніми руками». Та керівник УЖКГ та Б Геннадій Ющенко запевнив, що їх надійно закріпили.


http://www.uezd.com.ua/page/novi-lavki-ta-kvitkovij-fontan-prikrasili-misto.html

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини