Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 серпня, 03:49:44

Гороскоп на наступний тиждень

15.09.2013   12:58Агенцiя

Овен (21.03—20.04). На цьому тижнi у вас з’являться побутовi проблеми, через якi можливi конфлiкти з родичами. Інтуїцiя пiдкаже, що треба буде зробити, щоб пом’якшити ситуацiю. Шукайте додаткову роботу.
Дні: спр. — 19; неспр. — 20.

Телець (21.04—21.05). Зараз краще уникати експериментiв, оскiльки позитивних результатiв годi чекати. Новi знайомства будуть корисними, обговорюйте свої плани з друзями, а самореалiзуватися можете й пiзнiше.
Дні: спр. — 21; неспр. — 22.

Близнюки (22.05—21.06). Незважаючи на активнiсть, не берiть на себе зайвих зобов’язань. Направте енергiю в потрiбне русло, наприклад вирiшуйте банальнi побутовi питання, якi давно вiдкладали.
Дні: спр. — 16; неспр. — 18.

Рак (22.06—23.07). Зараз не час для амбiцiйних планiв. Навiть якщо ви впевненi, що вам намагаються нав’язати чужi обов’язки, краще зробити вигляд, що нiчого не помiчаєте. Декому з вас доведеться займатися чужими справами.
Дні: спр. — 20; неспр. — 17.

Лев (24.07—23.08). Щоб не потрапити в неприємну ситуацiю, не варто давати обiцянок, якi не в змозi виконати. Вiдмовтеся вiд ризикованих оборудок. Навчiться стримувати емоцiї, а зайву енергiю направте в мирне русло.
Дні: спр. — 19; неспр. — 21.

Діва (24.08—23.09). Вам доведеться зробити складний ви­бiр. Але, як кажуть, iз двох бiд обирають меншу. Не з’ясовуйте нi з ким стосунки, а якщо вже й стався конфлiкт, то краще першими йти на компромiс.
Дні: спр.— 18; неспр. — 19.

Терези (24.09—23.10). Не будьте впертими, така тактика не приведе вас до успiху, а, навпаки, додасть тiльки зайвих клопотiв. Будьте лояльнi, не приймайте кардинальних рiшень. Нарикiнцi тижня ви займатиметеся вирішенням сімейних проблем.
Дні: спр. — 21; неспр. — 18.

Скорпіон (24.10—22.11). Не довiряйте солодким обiцянкам.Краще сiм разiв вiдмiряти, а вже потiм вiдрiзати. Зараз несприятливий перiод для серйозних справ, оформлення документiв, важливих переговорiв. Друзям знадобиться ваша пiдтримка.
Дні: спр. — 17; неспр. — 19.

Стрілець (23.11—21.12). Останнiм часом ви вiдчуваєте втому, тож треба на деякий час забути про все i вiддатися активному вiдпочинку. Якщо буде потреба, можете навiть утекти від усіх знайомих і змiнити iмiдж. Вчасно вiдвiдуйте лiкаря.
Днi: спр. — 20; неспр. — 21.

Козеріг (22.12—20.01). Із близькими у вас напруженi стосунки, а от як вийти з цiєї ситуацiї — розбиратися саме вам. Не робiть необдуманих дiй, не соромтеся радитися з досвiдченими людьми навiть iз приводу дрiбниць.
Дні: спр. — 18; неспр. — 21.

Водолій (21.01—19.02). Очiкується повторення пройдених урокiв життя, можливо, ви зустрiнетеся з давнiми друзями. Несподiвано для себе ви зробите цiкавi та кориснi висновки. На цьому тижнi ви отримаєте фiнансову допомогу.
Дні: спр. — 19; неспр. — 22.

Риби (20.02—20.03). Вашi фiнанси спiвають романси. Не переймайтеся, а починайте нові проекти. Мабуть, на цьому тижнi вам запропонують спiльну роботу, тож фiнансове становище покращиться. У вихiднi поспiшiть виконати прохання близьких.
Дні: спр. — 20; неспр. — 19.

Інша версія:

ОВНИ, ви грайливі, сексуальні, готові пуститися на романтичне полювання, однак далі легких фліртів  це не повинно розповсюджуватися. Зберігайте вірність постійному партнеру, він робить інтимну «погоду» в союзі, його бажання святая святих, а ви підлаштовуйтеся Події тижня мотивовані кармічно, де емоційна атмосфера гратиме провідну роль. Пливіть за течією, грамотно балансуйте, аби всім догодити, власні інтереси задовольнити і не нашкодити здоровю. Адже саме накопичені протягом року стресові шлаки нині провокують хвороби.

ТЕЛЬЦІ, прийшла пора поекспериментувати в мистецтві лицедійства, втім ніхто вас в не звинуватить в гріховних імітаціях. Всі ми в душі актори і часто удаємося до прикольного гумору, артистичної гри там, де потрібно обійти гострі кути, зробити приємне людям. Саме час підкинути хмизу до любовного полумя в шлюбі. Кохайтеся, щастя в подружньому житті залежить від спільних захоплень, інтересів і уміння йти на компроміс, нехай партнери рулюють і самореалізуються! 

БЛИЗНЮКІВ чекають прогресивні зміни в професійній сфері, де потрібно пустити в хід творчу інтуїцію, задіяти арсенал психологічного впливу на шефа та колег, паралельно з практичними навиками, відповідальністю і самоорганізованістю. З любовю працюйте, заробляйте гроші, а надлишками діліться, бо цього року вам Творцем дається понад міру. Ліві підробітки дозволяються, але не в збиток здоровю. Удосконалюйтеся як спеціаліст вузького профілю, зайві повноваження протипоказані.

РАКИ, ваш девіз: «хай живе різноманітність!» На одному місці нічого не висидіти, рухайтеся, міняйте обстановку, спілкуйтеся з цікавими людьми, наповнюйте душу свіжими враженнями, сяйво вашої харизми нічим не затьмарити! Слід менше зациклюватися на скучному побуті, нині світ витканий з тонких милозвучних вібрацій, де можна розчинитися в любовній млості з сердечним супутником,  зловити творчий кайф від роботи чи будь-якого заняття, отримавши максимум задоволення від життя.

ЛЕВИ, акцентуйте увагу на сексуальному аспекті в партнерстві, де, для підтримки вогню пристрасті в союзі та прогресивної духовної динаміки слід активізувати взаємну  винахідливість. Вам разом має бути всюди цікаво! Приборкайте егоїзм і працюйте на самовіддачу, більше віддасте ресурсів (почуттів, турботи, грошей), більше отримаєте. Якщо потрапили в полон таємного роману -- то від лукавого. Дбайте за сімейне гніздо, тут доля прищеплює вам риси зразкового сімянина, люблячого партнера, турботливого батька (сина), дбайливого господаря. А в карєрі ви сягнули піка на даному етапі.  

ДІВИ, на ділових та шлюбних теренах віє дух змін, швидше за все  вам буде важко, у зв'язку з планомірністю, консервативними установками пристосуватися, гармонійно вписатися в поворот сімейної долі. Проте «перезавантаження» неминуче, аби адаптуватися до нового перебігу життя. Хочете ідилії в шлюбі та ділах, об'єднуйтеся зусиллями, допомагайте морально супутнику успішно реалізовуватися, станьте йому другом і коханцем в одній ролі, вас сцементує спільне захоплення. Криниця почуттів не висохла, черпайте з неї і щиро любіть один одного!  

ТЕРЕЗІВ чекають приємні «сюрпризи» на службі, доведеться розширити круг зобов'язань, звалити на плечі нові трудові повноваження. З випробуваннями на психологічну міцність ви чудово впораєтеся,  любіть обрану професію (то Божий промисел), якщо поставили за мету зійти на карєрний олімп -- високі покровителі знайдуться і допоможуть. А ось шикувати заборонено, заробітки строго долею обмежені, «халяви» не ждіть, тут спрацьовує формула: еквівалент вкладених зусиль рівняється зарплаті.

І постарайтеся частіше усамітнюватися, саме  наодинці інтимний зв'язок із Всевишнім не обірветься, а надійде доленосна інформація, як діяти правильно.
СКОРПІОНИ, ви справжній лицар і майстер  інтимних фантазій, якому відчуття коханої (що є омріяним ідеалом) зовсім не байдужі, і налаштовані зробити так, аби серця билися тільки в унісон! Для взаємного щастя долею створені всі умови. Любіться, клопочіться один за одного, як на словах, так і на ділі, практичні знаки уваги грають не останню роль в сумісному житті. На професійних теренах слід освоювати новаційні технології, подружитися з начальством, і толерантно упроваджувати власні ідеї. Сміливо беріть ініціативу у власні руки, вам відведено роль відповідального керманича у діловій команді!

СТРІЛЬЦІ, сім’я та робота -- два гарячі полюси, де потрібно віртуозно лавірувати, щоб скрізь встигнути. Вдома будьте милосердними і ласкавими, нехай рідні в’ють з вас вірьовки  -- тим ліпше! На службі потрібне повне перевтілення в працелюбного робочого коня, щоб утриматися на карєрному плаву маєте стати досконалим фахівцем, продемонструвати службовий вишкіл і гармонічно вписатися в посадову ієрархію, де аналітичне мислення плюс практичні навики стануть головним козирем. Таємний фронт буття в активній фазі, нічого не розголошуйте, а майте справу тільки з довіреними людьми.

КОЗЕРОГИ, якщо хочете пропіарити себе, досягти намічених цілей, завдяки умінню планувати, відповідальності, практичності, слід ще узяти на озброєння дар психолога. Ви повинні  відчути, хто чим дихає,  зуміти відшукати приховані слабинки, тоді зможете вчасно натиснути на відповідні душевні струни людей і досягти бажаного. Саме у витонченій атмосфері, де панує душевна єдність, почуватиметеся, як риба у воді, і зможете завязати теплі дружні звязки чи закрутити любовну інтрижку, яка може перерости в серйозні взаємини.

ВОДОЛІЇ, якщо вас захльостують бурхливі пориви і бажання, душа тужить від ненаситного «хочу», а жорстка прагматична реальність не пускає в рай блаженства, шукайте золоту серединку. На жаль, залежність від раціонального оточення (щедрості благовірних) усунути не можна, боротися з власницькими інстинктами теж немає сенсу. Залишається знизити планку апетитів, об'єктивно оцінити ситуацію, піти на поступки ради дружби, сумісного ділового процвітання, сексуальної гармонії. І дбайте за карєру, тут відбуваються доленосні події і витають щасливі шанси, не прогавте те золото! Роман з неприступним шефом цілком реальний.

РИБИ, ви будете скрізь нарозхват, затребувані, потрібні людям – це чудово! Якщо рожева уява манить у віртуальні далі, стояти міцно на землі допоможуть шлюбні партнери, прислухайтеся до побажань ділових компаньйонів, товаришів по службі. Особиста ініціативність, творча оригінальність плюс прагматизм ділового оточення, прекрасний сплав для будівництва мостів співпраці на майбутній рік. Якщо ваша робота відповідає покликанню серця, значить розкриття потенційних можливостей, природних талантів йтиме блискуче.

umoloda.kiev.ua, kreschatic.kiev.ua

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини