Опубліковані перші творчі роботи на конкурс до Дня міста
На початку вересня в Чернігові було оголошено конкурс на краще ессе "Згадаємо їх поіменно!". Ініціатором конкурсу виступив перший заступник чернігівського міського голови Сергій Андрос та депутати міської ради
Перший етап конкурсу “Згадаймо їх поіменно!”, присвячений 70-й річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників, відбувається в ці дні.
За інформацією студентського порталу Чернігова на конкурс подали роботи 7 учасників:
Євгеній Широкий, ЧДТУ
Микола Руденок, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка
Олексій Семибратов, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка
Галина Савенко, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка
Сергій Мекшун, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка
Юлія Ковтун, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка
Олександр Недогода, ЧДТУ
З 16-го по 18-те вересня (орієнтовно) відбудеться смс-голосування, за результатами якого будуть визначені дві кращі роботи на “Призи глядацьких симпатій”. Учасники конкурсу можуть рекламувати свої роботи в соціальних мережах, на сайтах, форумах і т.д.
Нагадаємо, що всього будуть визначені 7 кращих робіт (5 за рішенням журі і 2 за результатами смс-голосування), автори яких отримають грошову винагороду.
Якщо Ви бажаєте взяти участь у конкурсі, то потрібно написати твір-ессе. Вимоги до змісту: робота повинна бути виконана у формі твору-есе і містити опис біографії, окремого вчинку, вражень автора від спілкування з реальними учасниками Великої Вітчизняної війни і т.д. Це можуть бути родичі, сусіди, знайомі, яким ми завдячуємо Перемогою.
Обсяг – 1–2 сторінки, формат А4, інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman, кегль – 14, мова – українська, російська.
Нагородження переможців відбудеться у рамках міських заходів з нагоди 70-ї річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників. (орієнтовно 20 – 24 вересня).
Роботи надсилати на адресу електронної пошти novosti@stydent.org.ua. Обов’язково вказувати прізвище, імя, по батькові автора, номер мобільного телефону, назву вищого навчального закладу, факультет (Інститут) та номер групи.
Учасники конкурсу: студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова. Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що організатори залишають за собою право публікації та поширення кращих творів з урахуванням авторських прав конкурсанта.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.