Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:52:20

Втомилися на роботі? "Котікі" прийдуть на допомогу. ФОТО

06.09.2013   16:03

Японські вчені довели, що перегляд фотографій з кошенятами підвищують працездатність людини

В ході експерименту 48 студентів були поділені на три групи. В першій групі піддослідним під час коротеньких перерв демонстрували фотографії з кошенятами. У другій - фото з дорослими тваринами, а третій групі не показували ніяких картинок.

Після цього учасники експерименту пройшли тести на працездатність та концентрацію уваги (вправи на координацію рухів рук, пошук чисел у великому масиві, концентрацію уваги). Найкращі результати були у тих, хто розглядав фото з кошенятами, найгірші - у тих, хто не переглядав ніяких зображень.

Психологи стверджують, що фото з маленькими звірятками створюють тривалі позитивні емоції у людини, що спонукає більш відповідально ставитися до оточуючого світу, а отже і до виконуваної роботи та підвищує працездатність.

А щоб текст не був сухим, Чернігівський монітор пропонує п'ятничну підбірку тих самих позитивних емоцій.

ФОТО http://bigpicture.ru

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.