Майстринь та жіноцтво Чернігова закликають допомогти Оксані Корнієнко
Краса врятує світ… нехай допоможе врятувати і життя...
Безсумнівно. А наразі мова йде про порятунок молодого життя.
Об’єднатися і допомогти молодій дівчині закликає активістка Людмила Шандренко:
- Любі, дорогі жінки - бабусі, матусі, сестри, дочки та онучки. Прошу вас, як мама та бабуся, давайте допоможемо дитині - дамо їй шанс на життя. У всіх у нас є прикраси, які пиляться в шухлядах, або серветки на комоді. Ми вже звикли до цих речей і не помічаємо їхніх принад, а, можливо, комусь вони будуть до вподоби. Так ми дамо нове життя нашим речам, а кошти підуть на добру справу - врятуємо дівчинку.
Пані Людмила пропонує звертатися за адресою вул. Щорса, 6 або зателефонувати за номером (050) 465-03-11 чи 937-817.
- Любі жінки, кожна з вас, безсумнівно, знатиме про долю своїх речей, а головне про їх покликання - врятувати чиюсь дитину - 21-річну Оксану Корнієнко. З Оксаною можете поспілкуватися за телефоном 063-580-44-79, - наголошує Людмила Володимирівна.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.