Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 13:16:50

За участю коштів Фонду оздоровлено 7327 дітей Чернігівщини

26.07.2013   11:29Агенцiя

Програмою обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей на 2013 рік передбачено оздоровлення майже 9 тисяч дітей застрахованих осіб Чернігівщини. На ці цілі передбачається направити 10 млн. грн.

Пляж

Пляж "Золотий берег"

Станом на 26 липня поточного року, направлено на оздоровлення за участю коштів Фонду 7 327 дітей області, у тому числі за її межами 4 147 дітей.
Сума коштів Фонду, які перераховані дитячим закладам оздоровлення, складає 6,8 млн. грн.

Наразі діти відпочивають у 59 закладах оздоровлення 37 із яких розташовані в інших регіонах України, зокрема, Автономній Республіці Крим, Закарпатській, Запорізькій, Івано - Франківській, Миколаївській, Херсонській областях. 

Міською та міжрайонними виконавчими дирекціями при співпраці з органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, роботодавцями, головами комісій із соціального страхування, профспілковими організаціями проводяться заходи по забезпеченню своєчасного та в повному обсязі використання коштів Фонду, оперативно вносяться пропозиції щодо перерозподілу коштів.
 

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Пресконференція:

Пресконференція: "Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині". ВІДЕО 12:01

27 жовтня в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася прес-конференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині».

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах 11:54

Благоустрій ще одного міні-скверу в Чернігові завершений. Цього разу – на Масанах, біля будинку №56. Ось який вигляд новий сквер має зараз. А до початку робіт тут була невпорядкована зелена зона, на якій паркувалися автомобілі.

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY?

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY? 11:45

Створення сучасних приймальних відділень у дев'яти опорних лікарнях Чернігівської області передбачено в рамках реалізації програми EMERGENCY.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:39

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень 11:34

Питання скорочення податкового боргу на постійному контролі керівництва головного управління ДПС у Чернігівській області.