Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 18:30:17

Гороскоп на наступний тиждень

07.07.2013   10:24Агенцiя

ОВНИ, непорозуміння з благовірними — не привід для розлучення, рвати шлюбні узи є легковажним кроком, живіть у злагоді, щиро любіть один одного, турбуйтеся і допомагайте родині, дітям, старшим домочадцям, шануйте фамільні традиції. Ви — атлант, на якому тримається благополуччя у домі, а подружня криза, що намічається на тижні, має перевести стосунки на прогресивний еволюційний рівень.

ТЕЛЬЦІ, стосунки з рідними, колегами, приятелями мають перейти в прогресивну фазу. Будьте послужливими, толерантними, догоджайте оточенню, поставивши почуття обов’язку на чільне місце. Присутність відданого партнера, який уміє майстерно обходити гострі кути, буде стабілізуючим чинником як у шлюбних, так і в ділових взаєминах.

БЛИЗНЯТА, живіть повнокровним буттям (енергопотенціал фонтанує), витискайте з нього максимум емоційних насолод, кожна мить має дарувати вам сердечне задоволення, що акумулює сили на майбутнє. Якщо активізується тема грошей і ви судитимете всіх і все з матеріальних позицій, почнете заздрити, знайте — то хитра пастка від лукавого.

РАКИ переповнені експресивними почуттями і стрімголов пірнають у вир буття, бажання пройти бар’єри перешкоди і випробувати на міць власні енергоресурси неймовірне! Втім, самоствердження за рахунок руйнацій — блюзнірство, домовляйтеся і пристосовуйтеся до обставин, приборкавши амбіційне “хочу”. Якщо немає взаємовіддачі енергії із навколишнього простору, це знак, що ви надто егоїстичні і мало звертаєте уваги на реакцію довкілля.

ЛЕВИ рухаються кармічним курсом, все таємне стає явним. Учіться тримати язик за зубами та берегти секрети, насамперед службова конфіденційна інформація не підлягає публічному розголошенню. Якщо дізнаєтесь про неприємні речі, обмани чи підтвердяться болючі підозри, це чудово, бо ходити в дурнях вам зовсім не личить.

ДІВИ, вогонь кар’єрних амбіцій, що цілий рік штовхав вас до мети, догорає, ви на піку досягнень... А ось дружба та любов благовірних — це святая святих, і не ставте її на конвеєр задоволення персональних інтересів чи егоїстичних забаганок. Тут слід розумно брати і вчасно віддавати.

ТЕРЕЗИ, будьте авторитетними, але не авторитарними, як професіонал ви сягнули вищої потенційної планки, ніяким завданнями не залякаєш, втім, коли починає допікати самодур-шеф, коса може найти на камінь. Уникайте конфронтації з керівним персоналом, зберігаючи почуття власної гідності, і тоді все йтиме, як по маслу.

СКОРПІОНИ, злет у кар’єрі може відбутися завдяки досвідченим діловим компаньйонам, вигідним таємним зв’язкам, неофіційним інформаційним джерелам, підтримці довірених осіб. Однак все має проходити під покровом секретності. Скоротіть дистанцію з шефом, дружелюбність, чесність благородство — ось ключ до його серця.

СТРІЛЬЦІ, життя робить крутий поворот, доля вимагає модернізуватися, так, як було раніше, вже не буде. Ви залежні від чужих ресурсів, і вони до ваших послуг, тільки не спокушайтеся, а тримайте себе в моральних рамках, тоді отримаєте підтримку достойних людей, їхні бажання та інтереси для вас — святе! Робіть все з чистою совістю і матимете всього вдосталь: любові, поваги, здоров’я, грошей, достатку.

КОЗОРОГИ, поруч з вами впливові та самодостатні досвідчені партнери, рівняйтеся на них, підтримуйте паритетні взаємини з босом, працедавцями, замовниками, колегами, моліться на благовірних. Рівноправ’я, справедливий розподіл пільг і обов’язків, повага до закону — головне. Теорія і практика крокують поряд з вами пліч-о-пліч, тому гармонійне поєднання практичних прорахунків і реальних можливостей плюс майстерні зусилля принесуть бажані плоди.

ВОДОЛІЇ, приготуйтеся натхненно тягти службового воза, “репертуар” навантажень та обов’язків розшириться, вимоги керівництва зростуть. Проте вас, майстрів на всі руки, нічим не залякаєш, свято дотримуйтеся посадової субординації, трудіться на совість (у ролі керівника та підлеглого), вчіться на ходу, тоді розбагатієте і здоров’я додасться. Сфера щасливих шансів — трудовий колектив, колеги, керівництво.

РИБИ, не задушіть свою природу, суть її полягає в глибоких емоційних переживаннях, дайте волю лабільній психіці, це і є рятівним виходом із кризового стану, що дарує полегшення. Кохання, творчість, мистецтво, релігійні ритуали, музика — ось сфера, де можна забутися, розчинившись у містеричній ейфорії душевних насолод

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи 08:46

Власна перукарня у Світлани Шамрило з Бахмаччини з’явилась завдяки службі зайнятості. Сьогодні вона - успішна підприємниця, а ще не так давно була безробітною.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини