Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 вересня, 19:15:51

Туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013” показав зростання інтересу громадян до внутрішнього туризму

12.06.2013   12:10Агенцiя

8 червня у селі Сокиринці Срібнянського району відбулася грандіозна подія – Міжрегіональний туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013”, в якому взяли участь представники туристичного бізнесу з 16 областей України, а також райони Чернігівської області та музеї й заповідники.

З вітальним словом до учасників Міжрегіонального туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013” звернувся в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, який зазначив: “Чернігівщина має усі підстави заявити про себе як про регіон зі значним туристичним потенціалом. Невипадково, що у рамках сьогоднішнього заходу відбудеться відкриття Міжрегіонального туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013”, в якому візьмуть участь представники туристичної сфери з 16 областей України та країн Росії та Білорусі”.

В рамках цьогорічного туристичного форуму, представники туристичного бізнесу з різних куточків України ознайомилися з історичними пам’ятками та туристичним потенціалом міста Чернігова, Національного історико-культурного заповіднику “Качанівка”, Історико-меморіальному музею-заповіднику “Ганнина Пустинь”.

В останній день роботи туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013”, 9 червня офіційна делегація з областей України взяла участь в обласному козацькому святі, що проходив у місті Батурині. Цього дня вони мали змогу поринути у вирій козацької доби, а також ознайомилися під час екскурсії з туристичними об’єктами Батурина: Цитаделлю Батуринської фортеці, домом Кочубея, а також побували у Палаці Кирила Розумовського.

Тож, з упевненістю можна сказати, що цьогорічний Міжрегіональний туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013” продемонстрував зростання інтересу громадян до внутрішнього туризму, зокрема, модними стали двох-триденні тури до Львову, Одеси, Полтави та Чернігова.


Воробей Валентин

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів 17:04

21 вересня, в день міста та визволення обласного центру від нацистських загарбників, в Чернігові віддали данину шани і поваги до мужності та героїзму учасників Другої світової війни, а також їх дітей та онуків, які віддали своє життя за Вітчизну під час Революції Гідності та бойових дій на сході України.

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання "Чернігівщина" 16:21

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Антон Поляков.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 16:18

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1197 випадків захворювання (підозри) на кір.

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені 16:12

"Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені на строкову службу до армії" - повідомив під час брифінгу військовий комісар Чернігівського обласного Центру комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців полковник Олександр Криворучко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини