Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 05:25:42

Туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013” показав зростання інтересу громадян до внутрішнього туризму

12.06.2013   12:10Агенцiя

8 червня у селі Сокиринці Срібнянського району відбулася грандіозна подія – Міжрегіональний туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013”, в якому взяли участь представники туристичного бізнесу з 16 областей України, а також райони Чернігівської області та музеї й заповідники.

З вітальним словом до учасників Міжрегіонального туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013” звернувся в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, який зазначив: “Чернігівщина має усі підстави заявити про себе як про регіон зі значним туристичним потенціалом. Невипадково, що у рамках сьогоднішнього заходу відбудеться відкриття Міжрегіонального туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013”, в якому візьмуть участь представники туристичної сфери з 16 областей України та країн Росії та Білорусі”.

В рамках цьогорічного туристичного форуму, представники туристичного бізнесу з різних куточків України ознайомилися з історичними пам’ятками та туристичним потенціалом міста Чернігова, Національного історико-культурного заповіднику “Качанівка”, Історико-меморіальному музею-заповіднику “Ганнина Пустинь”.

В останній день роботи туристичного форуму “Чернігівщина туристична – 2013”, 9 червня офіційна делегація з областей України взяла участь в обласному козацькому святі, що проходив у місті Батурині. Цього дня вони мали змогу поринути у вирій козацької доби, а також ознайомилися під час екскурсії з туристичними об’єктами Батурина: Цитаделлю Батуринської фортеці, домом Кочубея, а також побували у Палаці Кирила Розумовського.

Тож, з упевненістю можна сказати, що цьогорічний Міжрегіональний туристичний форум “Чернігівщина туристична – 2013” продемонстрував зростання інтересу громадян до внутрішнього туризму, зокрема, модними стали двох-триденні тури до Львову, Одеси, Полтави та Чернігова.


Воробей Валентин

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.