Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 10:57:29

Оздоровлення дітей працівників АПК та соціальної сфери села планується проводити в трьох оздоровчих закладах Чернігівської області

17.05.2013   07:38Агенцiя

16 травня 2013 року, Кабінетом Міністрів України проведена Всеукраїнська селекторна нарада щодо стану підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році.

На селекторі було обговорено питання забезпечення санітарно-гігієнічних норм в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, створення належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей, повноцінного харчування, впровадження нових методик виховання та оздоровлення дітей тощо.

За державною програмою „Оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу” в 2013 році оздоровлення дітей працівників АПК та соціальної сфери села області планується проводити в трьох оздоровчих закладах Чернігівської області, а саме оздоровчий табір “Деснянка” Куликівського району, дитячий оздоровчий комплекс “Відкриті двері” Чернігівського району, дитячий оздоровчий комплекс “Козацький 2” Менського району. А також діти зможуть відпочити на узбережжі Чорного моря у оздоровчому комплексі санаторного типу “Сонячний промінь” Миколаївської області та в горах Закарпаття – у дитячому закладі оздоровлення “Трембіта”.

Відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу (із змінами), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року №369, розмір часткової компенсації вартості путівки в 2013 році буде складати 780 гривень за 21 день.

На сьогодні отримано заявок на оздоровлення 682-х дітей працівників агропромислового комплексу області. Для оздоровлення даної кількості дітей, в частині часткової компенсації вартості путівок необхідно 531,96 тисяч гривень.


Довідково: в 2012 році в закладах оздоровлення та відпочинку відпочило 653 дитини працівників АПК області, що складає 250% до річних показників 2011 року (261дитина). Для відшкодування часткової вартості путівок було використано 407 тисяч гривень, при цьому розмір часткової компенсації вартості путівки складав 780 гривень за 21 день.


Прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 липня до 8:00 13 липня 2020 року.

"Зелений" водень зі сміття: на Чернігівщині може з’явитися потужний завод з виробництва біопалива та енергії,- Андрій Прокопенко 09:38

Проблема накопичення сміття та відсутність його безпечної утилізації актуальна для всієї країни та потребує дій для вирішення.

Дорожники знову прибирали стихійне сміттєзвалище на Дніпровському

Дорожники знову прибирали стихійне сміттєзвалище на Дніпровському 09:20

І знову про Дніпровське... Рік за роком, не залежно від пори року... Узимку, навесні, улітку та восени спостерігаємо одну і ту ж картину на цьому зупинковому павільйоні на автомобільній дорозі Р-56 Чернігів-Пакуль-Славутич-КПП "Чорнобиль". Люди перетворюють місце для зупинки громадського транспорту у несанкціоноване сміттєзвалище.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 09:10

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.