Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 19:27:28

Оздоровлення дітей працівників АПК та соціальної сфери села планується проводити в трьох оздоровчих закладах Чернігівської області

17.05.2013   07:38Агенцiя

16 травня 2013 року, Кабінетом Міністрів України проведена Всеукраїнська селекторна нарада щодо стану підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році.

На селекторі було обговорено питання забезпечення санітарно-гігієнічних норм в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, створення належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей, повноцінного харчування, впровадження нових методик виховання та оздоровлення дітей тощо.

За державною програмою „Оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу” в 2013 році оздоровлення дітей працівників АПК та соціальної сфери села області планується проводити в трьох оздоровчих закладах Чернігівської області, а саме оздоровчий табір “Деснянка” Куликівського району, дитячий оздоровчий комплекс “Відкриті двері” Чернігівського району, дитячий оздоровчий комплекс “Козацький 2” Менського району. А також діти зможуть відпочити на узбережжі Чорного моря у оздоровчому комплексі санаторного типу “Сонячний промінь” Миколаївської області та в горах Закарпаття – у дитячому закладі оздоровлення “Трембіта”.

Відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу (із змінами), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року №369, розмір часткової компенсації вартості путівки в 2013 році буде складати 780 гривень за 21 день.

На сьогодні отримано заявок на оздоровлення 682-х дітей працівників агропромислового комплексу області. Для оздоровлення даної кількості дітей, в частині часткової компенсації вартості путівок необхідно 531,96 тисяч гривень.


Довідково: в 2012 році в закладах оздоровлення та відпочинку відпочило 653 дитини працівників АПК області, що складає 250% до річних показників 2011 року (261дитина). Для відшкодування часткової вартості путівок було використано 407 тисяч гривень, при цьому розмір часткової компенсації вартості путівки складав 780 гривень за 21 день.


Прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

За січень ‒ вересень 2022 року аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 46 млн грн 15:09

За результатами проведених протягом січня – вересня 2022 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 42 млн грн.

Перша леді Олена Зеленська вручила відзнаку вчительці з Чернігова

Перша леді Олена Зеленська вручила відзнаку вчительці з Чернігова 15:06

Премія Global Teacher Prize Ukraine нагородила вчительку-рятівницю Наталію Песоцьку з Чернігова.

Нова пошта доставить 10 000 браслетів із останньої партії сталі з Азовсталі, кошти з продажів яких підуть на підтримку ЗСУ

Нова пошта доставить 10 000 браслетів із останньої партії сталі з Азовсталі, кошти з продажів яких підуть на підтримку ЗСУ 15:03

6 жовтня розпочався старт продажу браслетів «Символ незламності. Азовсталь» — їх виготовив ювелірний дім SOVA з останньої довоєнної партії легендарної сталі Азовсталі групи Метінвест.

 Чернігівським волонтерам вручили обласні відзнаки

Чернігівським волонтерам вручили обласні відзнаки 10:34

5 жовтня, відбулася зустріч із представниками волонтерського руху Чернігівщини, які з перших днів війни об’єдналися, щоб допомогти мешканцям обласного центру та його мужнім захисникам під час активних бойових дій.

Військовослужбовця РФ судитимуть за жорстоке поводження з жителем с. Лукашівка

Військовослужбовця РФ судитимуть за жорстоке поводження з жителем с. Лукашівка 10:27

Чернігівською обласною прокуратурою в порядку спеціального досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця збройних сил Російської Федерації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини