Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 11:41:38

У Чернігові відкриють скейт-парк

25.03.2013   12:57

У Чернігові цього року мають намір відкрити скейт-парк.

скейт-парк

скейт-парк

Як повідомив під час прес-конференції міський голова Олександр Соколов, ідея про відкриття такого парку нарешті знайде своє втілення завдяки скейтбордисту зі світовим ім'ям Нілу Мімсу.

"Незважаючи на екстремальні погодні умови, Ніл приїхав до Чернігова, адже він - один з найбільших екстремалів у світі", - пожартував О.Соколов.
Відкрити парк саме у Чернігові запропонував уродженець міста, зараз громадянин США Віталій Сєров. "Нам легко вдалося знайти спільну мову з міською владою, тож сподіваємося, що скейт-парк у Чернігові стане першим у Східній Європі", - сказав він.

Ніл Мімс є засновником і президентом компанії Neal Mims Skate Akademy. Він уже відкрив 4 скейт-парки у США, один у Голландії, ще два - плануються у Великобританії та Німеччині. Н.Мімс працює з молоддю і ставить за мету відволікти підлітків від негативних залежностей, створити всі умови для їхнього дозвілля. Тож парк не тільки включатиме екстремальні розваги, а й інфраструктуру для молодіжного відпочинку.

Для розташування парку обрано територію колишнього деревообробного підприємства, площею 2 га, що перебуває у комунальній власності. "Ми кілька разів виставляли цю територію на продаж, але охочих не знайшли", - зазначив міський голова. Зараз планується підприємство віддати в оренду громадській організації, а побудувати парк за кошти спонсорів. "Ми поки що не анонсуємо час відкриття парку, але є бажання зробити все якомога швидше", - підсумував О.Соколов.

Для оформлення скейт-парку є наміри запросити художників графіті з різних регіонів країни. Кілька майстер-класів для молоді обіцяє провести сам Н. Мімс, а також підготувати команду тренерів для Чернігова.


Довідка: Скейтбординг (англ. skateboarding) - екстремальний вид спорту, що передбачає катання та виконання різних трюків на скейтборді (спеціальній роликовій дошці з чотирма колесами).

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини