Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 13:46:35

Розкрито ще один секрет схуднення

10.03.2013   11:23Агенцiя

Вживання дрібно нарізаною їжі стимулює процес схуднення, як стверджують американські дослідники.

Сьогодні існує набагато більше способів схуднути, ніж методів лікування будь-якого захворювання. Фахівці із США простежили наступну тенденцію: всі дієти включають в себе список заборонених та рекомендованих продуктів, а також конкретне меню на кожен день.

Однак при складанні дієт упускається один важливий момент: яким чином всю цю їжу краще вживати. При цьому дієтологи звернули увагу, що ефективність обраної методики залежить зокрема від способу вживання їжі.

Девін Варгар, фахівець в області дієтології з університету Арізони, провів дослідження, довівши, що, розділяючи їжу на дрібні шматочки, люди їдять менше, що допомагає уникнути переїдання. Експеримент полягав в тому, що двом групам учасників перед прийняттям основної їжі запропонували з'їсти по рогалик. При цьому одній групі він був поданий цілком, тоді як другий - розрізаний на 4 частини.

Потім випробовуваним запропонували різні страви. Виявилося, що у тих, хто цілком з'їв рогалик, був відзначений більший апетит і значно менший рівень насичуваності, ніж у тих, хто покуштував перед цим розділений на частини рогалик.

В даному випадку, як вважає автор дослідницького проекту, спрацьовує ефект так званого візуального обману, тобто коли людський мозок той же самий обсяг розрізаної їжі сприймає, як велику порцію. Крім усього іншого, дрібні шматочки людина більш ретельно пережовує, що призводить до кращого насичення шлунку.


Джерело: globalscience.ru

Останні новини Чернігівщини

Пресконференція:

Пресконференція: "Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині". ВІДЕО 12:01

27 жовтня в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася прес-конференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині».

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах 11:54

Благоустрій ще одного міні-скверу в Чернігові завершений. Цього разу – на Масанах, біля будинку №56. Ось який вигляд новий сквер має зараз. А до початку робіт тут була невпорядкована зелена зона, на якій паркувалися автомобілі.

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY?

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY? 11:45

Створення сучасних приймальних відділень у дев'яти опорних лікарнях Чернігівської області передбачено в рамках реалізації програми EMERGENCY.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:39

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень 11:34

Питання скорочення податкового боргу на постійному контролі керівництва головного управління ДПС у Чернігівській області.