Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 06:08:49

Другий міський дитячий інтелектуальний турнір з гри “ЩО? ДЕ? КОЛИ?” пройшов у Чернігові

21.11.2011   13:58Агенцiя

18 листопада в Чернігові відбувся ІІ Міський дитячий інтелектуальний турнір з гри “Що? Де? Коли?”.

В турнірі взяли участь команди з учнів 9-11 класів, сформовані на базі клубів за місцем проживання та шкіл міста.

Турнір пройшов завдяки співпраці комунального закладу “Позашкільний навчальний заклад “Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” Чернігівської міської ради, управління освіти Чернігівської міської ради та Чернігівської міської молодіжної громадської організації “Клуб інтелектуальної молоді – КІМ”.

Місцем проведення гри стала актова зала спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов. Саме ця зала змогла вмістити рекордну кількість команд – 34.

Цього року турнірна гра відбувалась паралельно в двох підгрупах: дитячо-підліткових клубів за місцем проживання та шкіл міста.. В кожній з підгруп окремо визначалися переможці. Підгрупу клубів представляли 14 команд і 20 команд – підгрупу шкіл. Загалом у заході взяло участь більше 200 учасників.

Головну мету турніру організатори вбачають у наданні дітям можливості реалізації власних інтелектуальних здібностей, залучення дітей та підлітків до традицій змістовного і корисного дозвілля. Турнір сприяє досягненню більш тісної співпраці клубів за місцем проживання зі школами міста, популяризації роботи Центру та клубів за місцем проживання загалом, впровадження інноваційних форм та методів роботи з дітьми та молоддю, популяризації руху інтелектуальної молоді Чернігова.

Побідні змагання відбуваються в Чернігові вже третій рік поспіль, та вдруге турнір проводився на загальноміському рінні.

Гра складалася з 3-х турів по 12 запитань кожен.

Результати гри:

Підгрупа клубів:
ІІІ місце – команда “Чайка” (клуб “Чайка”);
ІІ місце – команда “Дельфінчик” (клуб “Червоні вітрила”);
І місце – команда “Лідер” (клуб “Юніор”).

Підгрупа шкіл:
ІІІ місце – команда “Драйвери” (ЗНЗ №3);
ІІ місце – команда “Тайм-аут” (ЗНЗ №7);
І місце – команда “П’ятнашки” (ліцей №15).

Від щирого серця вітаємо учасників та переможців турніру!

Не залишились учасники та переможці і без подарунків. Підтримку в організації та проведенні турніру надав відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради та управління освіти Чернігівської міської ради. Усі команди отримали в подарунок солодощі та пам’ятні сувеніри.

Організатори турніру висловлюють щиру подяку спонсорам, які активно підтримали проведення турніру. Команди, що посіли ІІ місця, отримали спеціальні командні сертифікати-запрошення та можливість відвідати 3D кінозал в кінотеатрі ім. Щорса.

Переможці турніру – команди “Лідер” та “П’ятнашки” – забрали з собою пам’ятні кубки за І місце та запрошення від мережі закладів швидкого харчування “Чікен Хат” цього ж вечора відсвяткувати усією командою свою перемогу.

Окремий подарунок від ще одного спонсору – кінотеатру “Дружба” – запрошення на безкоштовний перегляд фільму, отримали абсолютні чемпіони турніру – команда ліцею №15 “П’ятнашки”.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, відділу виховної роботи та охорони дитинства управління освіти Чернігівської міської ради та адміністрації СЗСШ №1 за активну співпрацю при організації та проведенні заходу.

Прес-служба Центру

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ